Ana sayfa Dizi Haberleri Duy Beni dizisinden ikinci dizi çifti daha çıktı! Caner Topçu’nun eski rol arkadaşı yeni partneri oldu!

Duy Beni dizisinden ikinci dizi çifti daha çıktı! Caner Topçu’nun eski rol arkadaşı yeni partneri oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2022 yılının yaz döneminde Star TV ekranında yayınlanan Duy Beni isimli gençlik dizisi büyük bir farkındalık yaratmıştı. Dizideki bazı sert sahnelerin gençleri fazlasıyla etkilediği görüldü. Ayrıca sosyal medya ortamında Duy Beni dizisinin büyük bir etkileşim oluşturduğunu da söylemek gerekiyor.

20 bölüm ekranda kalan ve birçok izleyicinin zihninde güzel anılarla yer alan Duy Beni dizisinde izleyiciler en çok da Kanat ile Ekim karakterlerinin uyumunu çok sevmişti. Caner Topçu ile Rabia Soytürk ikilisinin iyi bir dizi çifti olmasının yanı sıra, ortaya koydukları enerjinin de sosyal medyada çok konuşulmalarına neden olduğunu söylemek lazım.

Rabia Soytürk şimdilerde Veda Mektubu isimli Kanal D dizisinde Emre Kıvılcım ile partnerlik yapıyor ve rolün hakkını veriyor. Caner Topçu ise yepyeni bir dizinin hazırlıklarını sürdürüyor. Kanal D’den geçen ay yapılan duyuruda Caner Topçu’nun yaz döneminde yayınlanacak olan Dönence dizisinin ilk başrol ismi olduğu açıklanmıştı.

Hikayede Özür karakteri ile yer alacak olan oyuncunun partneri de ortaya çıktı. Duy Beni dizisinde canlandırdığı Melisa karakteri ile hızlı bir popülerlik süreci yaşayan Sümeyye Aydoğan, Dönence dizisinin kadın başrolü olarak ifade ediliyor. Basında yer alan haberlerde Taçsız Prenses dizisinden ayrılan oyuncunun Dönence ile anlaştığı ve Caner Topçu ile partner olduğu iddiası yer alıyor.

Sümeyye Aydoğan, Taçsız Prenses dizisinde İsmail Hacıoğlu ile partnerlik yaptı. Dizi iyi reytingler alamayınca sezon finali yapmıştı ama yola farklı bir yapım olarak devam edecek ve iki başrol oyuncusu da bu yeni süreçte projede olmayacak.

Sümeyye Aydoğan’ın yeniden bir yaz dönemi dizisiyle ekrana dönecek olması ve partnerinin de Duy Beni dizisindeki rol arkadaşı Caner Topçu olması dikkat çeken bir gelişme oldu.

Duy Beni dizisinde Rabia Soytürk ile Caner Topçu ikilisine hayranlıkla bakanlar, acaba Sümeyye Aydoğan ile Caner Topçu ikilisinin Dönence dizisindeki işbirliğine nasıl bakacak?

Sümeyye Aydoğan yeni projesinde Gece karakteri ile yer alacak ve hikayenin de sürükleyici ismi olarak öne çıkacak.

İsrail formatlı, orijinal adı “Exceptional” olan dizi farkındalık yaratan senaryosu ile Fransa’da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü’ne layık görüldü.

Foça’nın tarihi dokusu, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğa güzellikleri ile ekranda görsel şölen yaratacak olan “Dönence”, Gülce adında asperger sendromlu kardeşi olan Gece’nin hikayesini ekrana getirecek.