Ege’nin Hamsisi 10. bölüm 3. fragmanında Asuman Dabak’ın kahkaha attıran kıvırtması!

22 Eylül 2018 Cumartesi, 21:14
Ege’nin Hamsisi 10. bölüm 3. fragmanında Asuman Dabak’ın kahkaha attıran kıvırtması!

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, İclal Aydın ve Bestemsu Özdemir’in yer aldığı TRT 1 dizisi Ege’nin Hamsisi yeni bölümüyle 24 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de izleyicilerle buluşacak. 10. bölümden yayınlanan 2. fragmanda Melahat’in çok üzgün olduğu anlar gösterilmişti. 3. fragmanda ise eğlenceli sahnelere yer verilmiş durumda. Deniz’in içine düştüğü büyük çelişki, Asuman Dabak’ın canlandırdığı Deli Fikret karakterinin gülümseten kıvırtmaları 10. bölümün ne kadar eğlenceli geçeceğini de gösteriyor.

Dizinin 10. yeni bölümünden 3. fragman yayınlandı… Videodan o anları izleyebilirsiniz..

Peki 10. yeni bölümde neler yaşanacak?

İşte detaylar…

Melahat, oğluna bir daha hiç ayrılmamak üzere kavuştuğunu düşünürken tesadüfen bulduğu mektupla büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Deniz’in aslında İngiltere’ye gitme hayalleri kurup gizlice her şeyi planladığını öğrenmiştir. Büyük bir çaresizliğe düşen Melahat’ın sıkıntısını ise kasabada bilen tek biri vardır: Mahkeme gününe hazırlanan Şevket Usta…

Zeynep, iş yerinde hesapta olmayan bir sorumluluğun altına girer. Zeynep’le Deniz’in arasında büyüyen aşk, şantiyede yerini rekabete bırakır. Kasabada ise aşklarını tehlikeye atan bir durumla karşılaşırlar. Deniz, Şevket’in kafasını kurcalamaya başlamıştır.

Asuman Dabak haberleri için

bestemsu özdemir haberleri için