Ege’nin Hamsisi 13 Ağustos 5. bölüm fragmanı! Kasabanın sürpriz misafiri!

10 Ağustos 2018 Cuma, 09:57
Ege’nin Hamsisi 13 Ağustos 5. bölüm fragmanı! Kasabanın sürpriz misafiri!

TRT 1 ekranlarının sevilen yapımlarından Ege’nin Hamsisi, 5. bölümüyle 13 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00’de izleyicilerle buluşacak.

Pazartesi akşamı Kanal D’nin yeni dizisi Koca Koca Yalanlar da ekrana gelecek.

Diziseverler iki yapım arasında kalacaktır. Her ikisi de eğlenceli sahneleriyle ekran başında gülümseteyen yapımlar.

EGE’NİN HAMSİSİ 5. BÖLÜM

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren reyting rekorları kırarak tüm kategorilerde birinci olan ve izleyicilerin gönüllerinde taht kuran Ege’nin Hamsisi’nin 5. Bölümü, 13 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına geliyor.

Ege ve Karadeniz’in büyüleyici coğrafyasının güzelliklerini gözler önüne seren dizi, komik, esprili sahneleriyle olduğu kadar duygu yüklü senaryosuyla da dikkat çekiyor.

İşte 5. bölümden görüntüler:

Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz’in üstlendiği dizinin, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan, senaryosunu ise Bahar Filiz Ekinci kaleme aldı.

Usta oyuncu kadrosuyla göz dolduran Ege’nin Hamsisi’nde aynı zamanda sanat dünyasının genç yetenekleri de bir araya geldi. Egenin Hamsisi’nde İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu, Haldun Boysan, Uğur Demirpehlivan, Hakan Bilgin, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk, Utku Ateş, Eylül Demirpehlivan, Kemal Zeydan, Ali Akdal, Buse Meral, Celal Öztürk, Büşra Şenol, Muharrem Bayrak, Selahattin Töz ve Ceyda Saltadal rol alıyor.

Bölgelerinin muhteşem lezzetlerini sunan Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik, duygusal ve eğlenceli olayları anlatan Ege’nin Hamsisi’nin 13 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak olan 5. Bölüm özeti ise şöyle:

“Fikret’in Ege’ye gelişi kasabadakiler için büyük bir olay olur. Tası tarağı toplayıp Şevket’in yanına gelen Fikret gözünü Melahat’a diker ve onun attığı her adımı takip etmeye başlar.

Belediye başkanı Nuri, baca dumanı yüzünden Fırtına Şevket’in Muhlama’sını mühürleyince Şevket çok bozulur ve hatasını düzeltmek için harekete geçer. Bu durumun Melahat’ın şikayetiyle olduğunu düşünen Şevket, Melahat’a karşı atağa geçer.

Deniz ve Zeynep’in araları iyice ısınmaya başlar. Aynı yerde yaşamalarına rağmen Şevket ve Melahat’ın savaşı yüzünden birbirleriyle görüşmeleri oldukça zordur. Gizlice buluşmak için bir yol bulmaları gerekir. Deniz, Zeynep için müthiş bir sürpriz hazırlar. Ancak bu sürpriz başlarına büyük bir bela açacaktır.”

EGE’NİN HAMSİSİ VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN

YAYIN TARİHİ: 13 Ağustos Pazartesi 20.00

YAPIMCI: Köprü Film-Ferhat Eşsiz

YÖNETMEN: Mustafa Şevki Doğan

SENARYO: Bahar Filiz Ekinci

OYUNCULAR: İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Hakan Bilgin, Eser Eyüboğlu, Haldun Boysan, Buse Meral, Celal Öztürk, Utku Ateş, Uğur Demirpehlivan, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk, Eylül Demirpehlivan, Kemal Zeydan, Ali Akdal, Büşra Şenol, Muharrem Bayrak, Selahattin Töz ve Ceyda Saltadal…

MÜZİKLER: Kalan Müzik

ege'nin hamsisi haberleri için