SON DAKİKA
25 Nisan 2019 13:05

SON HABERLER

Ege’nin Hamsisi dizisinde Deniz aşkını mı yoksa işini mi seçecek!

Ege’nin Hamsisi dizisinin 9. bölümünde önemli ve zor bir karar Deniz’i bekliyor.

10 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek olan Ege’nin Hamsisi dizisinde neler olacak?

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin gönüllerinde taht kuran Ege’nin Hamsisi’nin 9. Bölümü, 10 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına geliyor.

Ege ve Karadeniz’in büyüleyici coğrafyasının güzelliklerini gözler önüne seren dizi, komik, esprili sahneleriyle olduğu kadar duygu yüklü senaryosuyla da dikkat çekiyor. Bölgelerinin muhteşem lezzetlerini sunan Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik, duygusal ve eğlenceli olayları anlatan Ege’nin Hamsisi’nin 10 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak olan 9. Bölümünde neler olacak.

İşte 9. bölüm fragmanı:

Deniz, Aşk ile İş Arasında Seçim Yapmak Zorundadır…
“Deniz, Zeynep’in kendinden uzak durmasına daha fazla dayanamaz ve onu her bulduğu yerde konuşmak için bir fırsat kollar. Ancak bu hiç de kolay olmayacaktır. Zeynep’in Karadeniz inadı tutmuştur ve bu inattan kolay kolay vazgeçmeyecektir. Sığacık’ta bulduğu aşkı İngiltere hayali yüzünden kaybetmenin eşiğine gelen Ege delikanlısı, artık hayati bir karar vermek zorundadır. Aşk ile iş arasında bir seçim yapmak Deniz için kolay olmayacaktır.

Eşrefcan’ın yaklaşan sünnet düğününde kirvelik görevi üstlenen Şevket, Melahat’la olan rekabetini esnaflıktan daha ileri bir boyuta taşıyıp ortalığı kızıştıracaktır. Ancak bu düğünde başlarına gelecekten henüz haberleri yoktur.”

Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz’in üstlendiği dizinin, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan, senaryosunu ise Bahar Filiz Ekinci kaleme alıyor.

EGE’NİN HAMSİSİ (TRT 1)
YAYIN TARİHİ: 10 Eylül Pazartesi 20.00
YAPIMCI: Köprü Film-Ferhat Eşsiz
YÖNETMEN: Mustafa Şevki Doğan

SENARYO: Bahar Filiz Ekinci
OYUNCULAR: İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Hakan Bilgin, Eser Eyüboğlu, Haldun Boysan, Buse Meral, Celal Öztürk, Utku Ateş, Uğur Demirpehlivan, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk, Eylül Demirpehlivan, Kemal Zeydan, Ali Akdal, Büşra Şenol, Muharrem Bayrak, Selahattin Töz ve Ceyda Saltadal…
MÜZİKLER: Kalan Müzik

İlgili Haberler