Ana sayfa Dizi Haberleri Ekranda yaprak dökümü! Bir hafta önce 3 dizi veda etti, bu hafta 2 dizi daha final yapacak!

Ekranda yaprak dökümü! Bir hafta önce 3 dizi veda etti, bu hafta 2 dizi daha final yapacak!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Sezon ortasına gelirken dizilerin yaprak dökümleri de sürüyor! Sezon başında heyecanla başlanan kimi diziler birer birer veda ederken, yepyeni dizilerin ekrana gelmeye başladığı da görülmekte. Yılbaşı öncesindeki son iki hafta, tam 5 dizi birden veda etmiş olacak!

Kanalların büyük ümitler ve iddialarla ekrana getirdiği, yıldız isimlerin, başarılı oyuncuların yer aldığı diziler, ne yazık ki ekran mücadelesinde zorlu süreçler yaşıyor. Reytingleriyle her hafta rakipleri karşısında mücadele veren diziler, kimi zaman beklenen reytinglerin altında kalıyor. Kanallar da maliyetleri yüksek olan dizileri çok fazla beklemeden bitiriyorlar.

Yaz döneminde ekrana gelmeye başlayan dizilerden bazılarının gidişine tanıklık etmişti izleyici. Son olarak Duy Ben dizisi ekrana veda etmişti. Aynı dönemde başlayan bir başka gençlik dizisi Tozluyaka da bu hafta 25 Aralık Pazar akşamı yayınlanan 26. bölümüyle veda etti.

Hafta içinde ise yine Fox TV’nin bir başka dizisi Bir Peri Masalı da 20 Aralık Salı akşamı ekrana gelen 13. bölümüyle son kez izlendi! Böylece bir hafta içinde Fox TV’nin tam 3 dizisi veda etmiş oldu! Bu hafta ise iki dizinin bitişine tanıklık edecek izleyiciler!

blank

Show TV’de yayınlanan ve ikinci sezonuyla ekranlara gelen Baba dizisi, ne yazık ki tüm çabalara karşın sezon sonunu getiremiyor! Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer’in başarılı oyunculuklarıyla ve izleyenlerin unutamayacakları sahnelerle ekrana geliyordu. Ancak izleyicinin ikinci sezonda giderek ilgisini kaybettiği dizi için final kararı verildi. Bu hafta Baba dizisi 27 Aralık Salı akşamı yayınlanacak olan 30. bölümüyle son kez ekrana gelecek!

 

blank

Atv’nin Yalnız Kurt dizisi de büyük iddialarla ekrana gelmeye başlamıştı. Fakat beklenen ilgiyi göremedi! İzleyenlerin ilgisini çekmek için hikayede değişiklikler yapılsa da Yalnız Kurt dizisinin reytingleri çok düşük kaldı! Kanal da final kararı verdi! Osman Sınav imzalı dizi, 30 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak 32. bölümüyle ekrana veda ediyor.

blank

2022 yılına veda ederken, ekranda da son iki haftada 5 diziye birden veda edildi! Başka dizilerden de final haberi gelmeye devam ediyor! Ancak son iki haftada yaşanan ardı ardına finaller, adeta ekranda bir yaprak dökümü havası yaşattı!