Elimi Bırakma 11. Bölüm 2. Bölüm Fragmanını İzleyin

04 Ekim 2018 Perşembe, 18:44
Elimi Bırakma 11. Bölüm 2. Bölüm Fragmanını İzleyin

TRT1’de yayınlanan Üs Yapım imzası taşıyan yeni dizisi Elimi Bırakma’nın başrollerinde Alp Navruz, Alina Boz ve Dolunay Soysert yer alıyor. Elimi Bırakma dizisini Volkan Yazıcı ile Zeynep Nilüfer Aydın kaleme alıyorlar. Etkileyici bir drama dizi olan Elimi Bırakma’nın 11. bölümünü 7 Ekim Pazar günü izleyeceğiz. Geçen haftanın birinci olan dizisi Elimi Bırakma, bu hafta karşısında 4 farklı yapımla reyting mücadelesine girişecek.

Elimi Bırakma 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

11. yeni bölümde neler yaşanacak? İşte ayrıntılar:

Feride Hanım’ın hastaneye zorla götürülmesi Cenk’in dünyasını başına yıkar. Feride Hanım için elinden geleni yapmaya çalışan Cenk, sinirlerine hâkim olamayıp polisler tarafından götürülür. Cenk babaannesini bu durumdan kurtarmanın bir yolunu bulabilecek midir?

Feride Hanım’ın yanında olabilmek için büyük gayret veren Azra, polis tarafından alıkonur. Serap Azra’dan kurtulabilmek için elinden geleni ardına koymamıştır. Azra kendini anlatabilmek için her ne kadar doğruları söylese de inandırıcı olamaz.

Serap’ın Feride Hanım’a karşı attığı bu adım tahmin ettiğinden yıkıcı olur. Azmi’nin de duruma el atması Serap’ı iyice köşeye sıkıştırır. Bunu yaptığı için Cenk ve Arda’yı karşısına alsa da verdiği bu kararın arkasında olacak mıdır?

Feride Hanım’ı hastanede büyük acılar çekse de geçmişi onun peşini bırakmaz. Feride Hanım’ı hastane bekleyen sürpriz, Çelen ailesini derinden etkileyecektir.

Dizinin Künyesi

Kanal: TRT1
Yapım : Üs Yapım
Oyuncular : Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Seray Gözler Yeniay, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi, İpek Filiz Yazıcı, Cemre Baysel, Emre Bey, Sueda Çil, Yıldırım Şimşek, Emre Ozan, Yiğit Kağan Yazıcı, Özgür Kaymak, Ercan Özdal,
Yönetmen: Sadullah Celen
Yapımcı: Süreyya Yaşar Önal

elimi bırakma haberleri için