Ana sayfa Dizi Fragmanları Elimi Bırakma 49.bölüm 2. fragmanı; Cenk ve Azra’nın hamilelik oyunu

Elimi Bırakma 49.bölüm 2. fragmanı; Cenk ve Azra’nın hamilelik oyunu

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Pazar akşamları TRT1 ekranlarında devam etmekte olan Elimi Bırakma dizisinde Azra ve Cenk’in hikayesi devam ediyor.

Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert’in başrollerinde yer aldığı dizinin 49.yeni bölüüm 13 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de ekrandaki yerini alacak.

Dizinin 49.bölümünden 2.fragman yayınlandı. Azra ve Cenk’in araç içinde oldukları sırada Azra’nın “Beni terk ettiğin o andan mı başlayacağız?” sezrenişi dikkat çekiyor.Sumru ise, Cenk’in blöf yapıp yapmadığını anlamaya çalışıyor. Azra ve Cenk, hamilelik oyununa ne kadar devam edebilecekler.. Feride hanım kararını açıklıyor. Videodan 49.bölüm 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Feride hanım, ikna edilemiyor…

Boşanma evraklarını gören Feride artık olanlardan iyice şüphelenmeye başlamıştır. Serap ne söylese ikna edemez Feride’yi… Feride kendince çözmenin yolunu bulmuştur. Kimseyi dinlemeyecektir artık, soru da sormayacaktır. Serap onu durdurmak için, panikle Azra’nın hamile olduğunu söyler…

Azra ve Cenk hamilelik oyunu içinde!

Azra ve Cenk artık daha fazla sürdüremeyecekleri bir oyunun içindedir. Bu hamilelik yalanı onları ya yeniden bir araya getirecek ya da ipleri tamamen koparacaktır. Sumru ve Barış ise bu yeni gelişmeleri duymakta gecikmez. Sumru hemen harekete geçerken Cenk’in onu durdurmak için kimsenin aklına gelmeyecek başka bir planı vardır.

Feride hanım, büyük bir kararın eşiğinde…

Tüm bunlar olurken hiç beklemedik bir şey olur. Şirin evde öyle bir şey bulur ki, bu da Feride’yi hem her şeyin sonunu getirecek hem de yeni bir başlangıca sebep olacak büyük bir kararın eşiğine getirir…

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal, yönetmenliğini Hakan İnan ve Mücahit Akyoldaş üstlenirken senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan’ın kaleme alıyor. Sevilen dizinin başrollerini ise Alp Navruz, Alina Boz, Seray Gözler, Dolunay Soysert ve Nihat Altınkaya gibi ünlü isimler paylaşıyor.

TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren dizisi Elimi Bırakma, her pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.