SON DAKİKA
19 Nisan 2019 00:06

SON HABERLER

Elimi Bırakma 6. bölümünde Cenk, Azra’ya olan öfkesini dindirebilecek mi?

Elimi Bırakma 6. bölümü 2 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert’in yer aldığı dizinin 6. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Dizinin 6. yeni bölümünden fotoğraflar Youtube’de paylaşıldı.

Fotoğraflarda yeni bölüme yönelik detayları görebilmekteyiz…

Cenk ve Azra’nın hikayesinin nasıl devam edeceği merakla beklenmekte…

Bakalım 6. yeni bölümde neler yaşanacak.

6. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Azra ve Cenk Karşı Karşıya! Tüm mirasın Azra’ya bırakılacak olmasıyla Cenk ve Azra karşı karşıya gelir. Cenk Azra’nın kendine bir oyun kurduğunu düşünür. Amerika’ya gitmek için kararlıdır. Ancak onu burada tutacak kötü bir haber her şeyin bir anda yerle bir olmasını sağlar.

Azra’nın Feride’nin şirketinde çalıştığını öğrenen Sumru Azra ile tanışıklığını gizleme derdindedir. Azra’nın hiç beklemediği anda Azra’nın karşısına çıkan Sumru amacına ulaşabilecek midir?

Çelen şirketleri grubunun Azra’nın olduğunu öğrenen Sumru büyük bir endişeye kapılır hiç beklemediği bir anda Azra’nın karşısına çıkar ve Cansu için bir iyilik ister. Azra Sumru’dan gelen bu teklif karşısında ne yapacaktır?

Azra’nın oyun oynadığından emin olan Cenk, Azra’nın karşısında dimdik durarak hiç istemediği bir pozisyonda da olsa çalışmaya başlar. Cenk’in bu gayreti, etrafında olan planları ortaya çıkarmak için yardımcı olacak mıdır?

İlgili Haberler