Elimi Bırakma’nın Azra’sı Alina Boz’a Nurgül Yeşilçay’dan büyük öfke

12 Ağustos 2018 Pazar, 09:39
Elimi Bırakma’nın Azra’sı Alina Boz’a Nurgül Yeşilçay’dan büyük öfke

Elimi Bırakma dizisinde rol alan Alina Boz, Alp Navruz ile iyi bir dizi çifti oldu.

TRT 1 ekranlarında izleyenlerle buluşan dizideki Azra karakteriyle Boz, oyunculuğunda ilerleme kaydettiğini sergilemekte.

14 Haziran 1998 Moskova doğumlu olan Alina Boz, Paramparça dizisinde canlandırdığı Hazal Gürpınar karakteriyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Dizide birlikte rol aldığı Nurgül Yeşilçay ile de iyi bir diyaloğu olan Alina Boz, şimdilerde ise Yeşilçay tarafından tepki görmekte… Paramparça dizisinde Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay arasında yaşanan büyük çatışmada her zaman Yeşilçay’ın yanında durmasıyla dikkat çeken Alina Boz, şimdilerde ise Yeşilçay tarafından istenmeyen kişi ilan edildi.

Bir dönem sıkı dost olan Nurgül Yeşilçay ile Alina Boz’un arasına Mithat Can Özer girdi.

Yeşilçay, eski sevgilisi Özer’le aşk yaşamaya başlayan Alina Boz’u arkadaşlıktan sildi. Çapkın müzisyenin de Alina Boz’la aşkından sıkıldığı iddia edildi.

Takvim Gazetesi’nden Halil Çilingir’in haberine göre şöhreti geçtiğimiz yıllarda oynadığı ‘Paramparça’ dizisiyle yakalayan genç oyuncu Alina Boz’a çifte darbe… Dizinin yayınlandığı dönemde Nurgül Yeşilçay’ın kızını canlandıran Boz’un Yeşilçay ile arasından su sızmıyordu. Ancak Boz’un gönlünü Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer’e kaptırmasıyla ikilinin dostluğu mazide kaldı. Boz, geçtiğimiz yıl Özer’le aşk yaşamaya başlasa da özel hayatını gizlemek için yoğun çaba sarf ediyordu. Güzel oyuncunun tüm tedbirlerine rağmen son zamanlarda Özer’le fotoğrafları sosyal medyaya yansıdı. Bunu gören Yeşilçay da oyuncuyu jet hızıyla instagram’da takipten çıkardı.

BAŞKA BİRİ Mİ VAR?

Kendisinden 5 yaş küçük Mithat Can Özer’le 2011’de kısa süreli aşk yaşayan 42 yaşındaki Nurgül Yeşilçay’ın yakın dostlarına da “Bu, düpedüz dost kazığı. Artık onunla işim olmaz” dediği de öğrenildi.

Bu arada 20 yaşındaki güzel oyuncu, ikinci darbeyi ise aşkından yedi. Son günlerde kendisinden uzaklaşan 1 yıllık sevgilisinin hayatında başka birinin olduğundan şüphelenen Alina Boz’un yakın çevresine “Bana aşık sanmıştım ama değilmiş” diye dert yandığı da konuşular arasında.

Yeşilçay, eski aşkı Mithat Can Özer’le birlikte olan eski rol arkadaşı Alina Boz’la dostluğunu bitirerek bu ilişkiye tepkisini ortaya koydu.

alina boz haberleri için

elimi bırakma haberleri için