Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Elkızı dizisi İsmail Ege Şaşmaz’ı derinden etkiledi!

Elkızı dizisi İsmail Ege Şaşmaz’ı derinden etkiledi!

tarafından ker_def

Yapımın NTC Medya’nın üstlendiği, çekimleri Muğla’da devam eden FOX’un iddialı projesi “Elkızı”nın başrol oyuncularından İsmail Ege Şaşmaz, bu projenin hikayesinin çok etkileyici olduğunu ve kalplere değeceğini söyledi.

Muğla’da çekimleri devam eden Fox TV dizisi 23 Ekim cumartesi akşamı saat 20.00’da ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizide her zaman haklı çıkan ve özgüveni yüksek bir adamı canlandırdığını anlatan oyuncu bir hayli heyecanlı… Geçen sezon Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde izlediğimiz Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz ikilisi, bir kez daha aynı sette buluştu.

Elkızı dizisi İsmail Ege Şaşmaz'ı derinden etkiledi! 7

Harun karakteri hakkında bilgiler veren İsmail Ege Şaşmaz şunları söyledi: “Harun çok eğlenceli ve özgüveni yüksek bir karakter, annesi ile olan ilişkisi seyirciyi çok arada bırakacak. Dizinin çok içten bir hikayesi var. Birçok kadının yaşadığı ama dile getiremediği dramı izleyici ile buluşturacağız. Beni bu senaryoda, Ezo’nun büyüme evresinde yaşadığı engeller ve bu engellerin karşısındaki dik duruşu çok etkiledi.”

Ezo’nun acı dolu hayat hikayesini ekranlara taşımaya hazırlanan dizide Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Alayça Öztürk, Fırat Doğruloğlu, Nur Yazar, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler rol alıyor.

Elkızı, 23 Ekim Cumartesi saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX’ta izleyicilerle buluşacak.