SON DAKİKA
8 Ağustos 2022 19:31

SON HABERLER

Elveda Rumeli dizisinin yeniden ekrana dönmesi için bir ihtimal daha var!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Şampiyon dizisiyle artık Pazar akşamları izleyicilerle TRT1 ekranında buluşmakta olan Tolgahan Sayışman, Onedio’nun youtube kanalına konuk oldu.

Hayranlarından gelen soruları yanıtlayan ünlü oyuncu, yıllar önce kendisinin tanınmasını sağlayan Elveda Rumeli dizisiyle ilgili ilk kez önemli bilgiler verdi.

Ailesi Arnavut göçmeni olan Sayışman, 83 bölüm süren Elveda Rumeli dizisinde 2,5 yılının geçtiğini hatırlattı.

Sayışman, “Çok güzel günlerdi. Ne çabuk geçmiş, dönüp bakınca, dün gibiydi.2,5 senem geçtiği benim Makedonya’da… Harika günlerdi. Yaptığımız iş çok keyifliydi.O işte olmaktan dolayı hep çok mutlu olmuşumdur. Hep gururla söylemişimdir” diye konuştu.

Elveda Rumeli tarzında bir projenin de ekrana gelme ihtimalinin olduğunu belirten Tolgahan Sayışman, kanalların pek samimi ve sıcak davranmadığını o dönemi anlatan hikayelere kanalların pek sıcak bakmadığını belirtti.

Sayışman, “Benim Elveda Rumeli’nn devamı niteliğinde yazdığım bir hikaye var. Belki, bunu ileri ki zamanlarda hayata geçirebilirim. Çünkü Elveda Rumeli’nin yarım kalmış bir finali var. Ne kadar bizi üzse de Balkan Savaşları, çok hoş zamanlar değil. Benim baba tarafının yaşadığı birebir anılar var. Babaannemden dinlediğim bir sürü hikaye var. O hikayeleri böyle bir finale bağlayıp Elveda Rumeli ama bir gün sana merhaba deriz belki” şeklinde konuştu.

Tolgahan Sayışman’ın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler