Ana sayfa Dizi İzle Emanet 11 Aralık Cuma 70. Bölüm Fragmanı İzle

Emanet 11 Aralık Cuma 70. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından admin

Kanal 7 ekranlarında hafta içi akşam saatlerinde yayınlanmakta olan Emanet dizisi, dikkat çeken bölümlerine bir yenisini daha ekliyor. 11 Aralık Cuma yani bu akşam dizinin 70.bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. Ozan, Seher’e zarar verecek mi? İşte izleyiciler bu sorunun yanıtını bekliyor. Emanet dizisinin 70. bölümünden ilk fragmanı videoda bulabilirsiniz.

Bu akşam Ozan tehlikede olan Yusuf’u kurtarır. Onun bu hareketi Yaman’ın şüphelerini silebilecek mi? Yusuf’u kurtaran Ozan, üzerindeki şüpheleri giderip herkesin güvenini kazanmayı başarabilecek midir? Ali’nin onca uyarısına rağmen yine başına bela açan Kiraz, iyiliğinin kurbanı olur.

Peki dizinin dün yayınlanan 69. bölümünde neler yaşanmıştı? Kiraz, iş arkadaşının eşiyle kavga etti. En başından beridir Ozan’dan hoşlanmayan Yaman, şüphelerini arttıracak bir delil bulmuştur. Ama etrafındakileri ikna etmesi kolay olmayacaktır. İş görüşmesi olumlu geçen Kiraz, işe başlamak için sabırsızlanırken içine düşeceği beladan habersizdir.

Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınacak.

Dizinin konusu: Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,