SON DAKİKA
1 Şubat 2023 19:06

SON HABERLER

Erkan Kolçak Köstendil, çok merak edilen Çukur sorusunu yanıtladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çukur dizisinde Vartolu Sadettin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, dizinin 3. sezon 26. bölümüyle 20 Nisan Pazartesi akşamı ekrandaydı. Oyuncunun sahnelerinde kamera açılarına bakarak kimin yardımcı olduğu sorusu sorulmuştu.

Dizinin evde oyuncuların kendi imkanları ile çekildiğine yönelik bilgiler de paylaşılınca sosyal medyada bu soru birçok kişi tarafından soruldu. Hatta oyuncunun birlikte mini dizi yaptığı Bülent Şakrak, Ertan Saban gibi isimlerin yardımcı olup olmadığı da sorgulandı.

İşte çok merak edilen bu soruya Erkan Kolçak Köstendil instagram hesabından yaptığı paylaşım ile yanıt verdi. Oyuncu,çekimlerde kendisine yardımcı olan kişinin eşi Cansu Tosun olduğunu belirtti.

Köstendil, eşi Cansu Tosun’un “Çukur kamera arkası oluyor mu hocam. Çok zormuş kameramanlık.Tolga Kutluay abim ne dersen o” şeklindeki sözlerini instagram hikaye bölümünden paylaştı.

Oyuncu bu paylaşımı ile merakları gidermiş ve spekülasyonları da önlemiş oldu.Ayrıca “Yeniden kavuşacağız” diyen Erkan Kolçak Köstendil, set arkadaşlarına da selam yolladı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler