Ana sayfa Dizi Fragmanları Erkenci Kuş 46. bölüm ön izleme yayınlandı! Sen de ne uyanık çıktın Can!

Erkenci Kuş 46. bölüm ön izleme yayınlandı! Sen de ne uyanık çıktın Can!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Demet Özdemir ve Can Yaman imzalı Erkenci Kuş dizisinin 46. yeni bölümünden ilk görüntüler youtube’da paylaşıldı. Dizinin 25 Haziran Salı günü ekrana gelen 45. bölümünün hemen ardından yayınlanan görüntülerde izleyicilerin hoşuna gidecek bir sahne var.

Sanem’in yataktaki düşünceli halleri sırasında Can içeriye giriyor ve uyuyamadığını gitmek istediğini söylüyor. Sanem, “İstersen burada uyuyabilirsin” deyince de Can hemen kabul ediyor. Sanem ile Can’ın yan yana aynı yatakta yattığı anları ön izlemede bulabilirsiniz.Sanem, bu teklifi yaptığına pişman olmuş bir halde. Can ise durumdan çok memnun.

2 Temmuz salı akşamı yayınlanacak 46. bölümden ön izlemeyi videoda bulabilirsiniz:

Erkenci Kuş dizisi 45. bölümde neler olmuştu?

Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar!

Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can’a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur…

Yalanlar üzerine kurulan bir aşk olabilir mi? Ya Sanem? Nefret ettiği Can’a kalbini kaptırabilir mi?