Ana sayfa Sosyal Medya Eser Yenenler’i hiç böyle görmediniz! Oyuncu verdiği rahatsızlıktan dolayı özür diledi!

Eser Yenenler’i hiç böyle görmediniz! Oyuncu verdiği rahatsızlıktan dolayı özür diledi!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Son olarak 2019 yılında Mucize 2: Aşk filmiyle beyazperdede yer alan oyuncu, şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün, yeni filmi Prestij Meselesi’nin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Filmde, Prestij Müzik’in ortaklarından Burhan Aydemir’i canlandıran oyuncu Eser Yenenler yeni imajıyla hayranlarının karşısına çıktı.

Yenenler instagram hesabından yayınladığı fotoğraflara, “Beni hiç böyle görmediniz. Görmek ister miydiniz bilmiyorum ama. Çok büyük heyecan var. @prestijmeselesifilm 3 Şubat’ta vizyonda. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı eşimden ve çocuklarımdan özür diliyorum ama tüm bunlara değecek bir film geliyor. Şahane ekip şahane, harika bir yolculuk” notunu düştü.

Eser Yenenler'i hiç böyle görmediniz! Oyuncu verdiği rahatsızlıktan dolayı özür diledi! 8

Yapımcılığını Boyut Film şirketiyle Murat Tokat’ın üstlendiği filmde, 1 Eylül 2003 tarihinde hayatını kaybeden efsane müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun Prestij Müzik şirketini kurduğu dönem anlatılacak.

Prestij Meselesi’nde, Prestij Müzik’in ortaklarından Burhan Aydemir’i Eser Yenenler, eşini ise Melisa Döngel canlandıracak. Şirketin bilinen ortaklarından Hilmi Topaloğlu karakterini ise Engin Hepileri üstlenecek. Biran Damla Yılmaz’ın da rol alacağı filmde Mahsun Kırmızıgül’ün gençliğini oğlu Mahmut Kırmızıgül canlandıracak.

Eser Yenenler'i hiç böyle görmediniz! Oyuncu verdiği rahatsızlıktan dolayı özür diledi! 9

Yönetmen koltuğunda Mahsun Kırmızıgül’ün oturduğu Prestij Meselesi, merhum müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun Anadolu’nun dört bir yanından bulduğu yetenekli genç müzisyenleri keşfetme öyküsünü ve Özcan Deniz, Haluk Levent ile Mahsun Kırmızıgül’ün starlığa uzanan yolculuklarını konu alıyor.

Filmde Özcan Deniz ve Haluk Levent’i kimin oynayacağı merak konusu oldu. Hikayesi 1992 – 1993 yıllarında geçecek olan Prestij Meselesi filmi 3 Şubat’ta vizyona girecek.