Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm sezon finalinde yer yerinden oynayacak

11 Haziran 2018 Pazartesi, 08:24
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. bölüm sezon finalinde yer yerinden oynayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. ve sezon finali bölümü fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde Sam’in ölüm makinası Ziya bu defa Hızır Çakırbeyli’yi mi vuracak? EDHO finalinde namluların hedefi haline gelen Çakırbeyli ailesi zor bir dönem yaşıyor. Hızır Çakırbeyli intikam yemini ederek, ‘Tutunacak tek şey var intikam. Buna tutunurken de kim ölür kim kalır bilmem’ diyor. Diğer yandan ise Meryem ve Hızır mahkemede boşanıyor.

Yapımcılığının Raci Şaşmaz’ın üstlendiği, Raci Şaşmaz-Bahadır Özdener ikilisinin kaleme aldığı, başrollerinin Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Olgun Şimşek, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer’in üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yapıyor. 12 Haziran Salı akşamı sezon finaliyle ekrana gelecek olan EDHO’nn 107. bölümünde sürpriz gelişmeler olacak. Yaşar’ın nikahını bombalı araçla kana bulayan Ziya’nın hedefinde bu defa Hızır Çakırbeyli var.

İşte 107. sezon finali fragmanı:

Aldıkları darbeler karşısında sarsılan Hızır Çakırbeyli intikam yemini ederek, ‘Tutunacak tek şey var intikam. Buna tutunurken de kim ölür kim kalır bilmem. Madem bizi bitirmeye kast ettiler. Onlar bizi bitirmeden bizim onları bitirmemiz için son günlerimiz’ diyor. Diğer yandan ise Meryem eşi Hızır’dan boşanmakta kararlı davranıyor. Hızır’a ‘Bir ailenin kalmasını istiyorsan ölecekleri yanına al. En azından kalacaklara bir iyilik etmiş ol. Boşanalım’ diyen Meryem soluğu mahkemede alıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Ava giderken avlanan Kudret’in artık kaçacak yeri kalmamıştır.Bu sayede düşmanıyla karşı karşıya gelen Tipi, nihayet aklının kabullenmediği gerçeklerle yüzleşir. Bu yeni travma ile birlikte hafızası yerine geldiğinde, eski haline dönen Tipi’yi kontrol altına almak kolay olmayacaktır.

Derya ile yeni bir hayat kurabilmek uğruna silahından vazgeçen Yaşar’ın da düşmanıyla yüzleşme fırsatı bulduğunda verdiği sözden dönüp dönmeyeceği merak konusudur. Sırasıyla Yaşar ve Hızır’ı yok etmek isteyen Sam, ölüm makinası olarak bilinen Ziya’yı daha hızlı hareket etmesi konusunda uyarır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Dost görünümlü düşmanların durmadan Cia ile yaptığı pazarlıklar, şimdiye kadar sakin ve temkinli davranan Alparslan’ın dahi sabrını taşıracaktır.Çakırbeyli hanesinde herkes tehlikede olan evliliklerin peşine düşmüşken Hızır ve Meryem inatlaşmaya devam ederler.

Bu diretmeler neticesinde yeni bir hamleyle atağa geçen Meryem’in planı bu kez Hızır’ı yalnızlaştırmak üzere olacaktır.

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz haberleri için