Ana sayfa Sosyal Medya Savaş Özdemir ile Turgay Tanülkü yeni dizi Sıfırıncı Gün’de bir kez daha buluştu!

Savaş Özdemir ile Turgay Tanülkü yeni dizi Sıfırıncı Gün’de bir kez daha buluştu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com Detay – Sıfırıncı Gün dizisinde gençler ile ustalar aynı sette buluşacak! tv8 ekranında yakında izleyicilerle buluşması beklenen dizinin başrollerinde Engin Öztürk, Damla Colbay, Yiğit Özşener ve Sarp Akkaya gibi dikkat çeken oyuncular bulunuyor.

Genç isimler; Berk Cankat, Uğur Uzunel, Esra Ruşan, Çağla Irmak ile birlikte tecrübeli oyuncular da dizinin kadrosunda bulunuyor. Savaş Özdemir’in yanı sıra Turgay Tanülkü gibi iki tecrübeli ismi de dizide izleyebileceksiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde birlikte rol alan bu iki isim, yine bir suç dizisinde buluşuyor. 6 sezon süren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mafya arasındaki ilişkileri ve çatışmaları izleyicilerle buluşturmuştu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Tipi’si olarak popüler hale gelen Savaş Özdemir ile yine aynı dizide Şahin Ağa olarak izleyicileri etkileyen Turgay Tanülkü, şimdi de Sıfırıncı Gün dizisinin ekibinde bir araya gelmiş oldu.

Sıfırıncı Gün dizisi ise suç çeleri ile polis arasında yaşanan bir aksiyon hikayesi olacak. Süleyman Mert Özdemir’in yönetmenliğini yaptığı dizinin hikayesini Atasay Koç yazdı.

Sıfırıncı Gün dizisinin çekimlerinin Kasım ayının başlarında başlaması bekleniyor. Hikaye ilk olarak yurt dışı çekimleri ile başlayacak. Daha sonra ise ekip İstanbul’a gelerek çekimlere burada devam edecek.

Amerika Birleşik Devletleri ile Arnavutluk’ta bazı sahnelerin çekimlerinin yapılması bekleniyor.