Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. bölümünde büyük ihanet

08 Ekim 2018 Pazartesi, 21:50
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. bölümünde büyük ihanet

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 9 Ekim Salı günü ekrana gelecek olan 110. bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Zirvede yer almanın keyfini yaşayan dizi, 110. bölümünde de reytinglerde başarılı çıkışına devam etmek amacında.

110. bölümde “İçinizde size ihanet eden biri varmış!” sözü bölümün genelinde yaşanacakları özetliyor. Videodan 110. bölüm fragmanını isterseniz youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki videodan sitemizden ayrılmadan da fragmanı izleyebilirsiniz.

Peki 110. bölümde başka neler olacak? İşte ayrıntılar:

Parayla ikna edilemeyecek Hızır’ı sevdiklerinin canıyla yola getirmeye çalışan Muzi, hedefine koyduğu Çakırbeylileri bir bir ölümle yüzleştirmeye kararlıdır. Eğer bu yol da işe yaramazsa namlusunu, önünde duran Hızır’a doğrultup yolunu açacak, dostlarıyla ticaretine devam edecektir. İzzet ise Muzi’nin Ateş’le işbirliği içinde yaptığı suikastlardan rahatsızdır. Üzerine bir Çakırbeyli kanı sıçramasındansa uzlaşma yoluna gitmeyi tercih eder; fakat kendi kurallarıyla… Düşmanlık etmeden önce dost elini uzatmayı seçen Hızır’ın eli havada kalırken, İzzet de yeni ortaklıklarıyla ilgili tehditlerden nasibini alacaktır. Alparslan’ın birdenbire ortaya çıkan sevgilisini gerçekçi bulmayan Davut, yeğeninin seçimleriyle ilgili endişe duymaktadır. Bu yüzden şüphelendiği adamla ayarladığı görüşmede kendisine uyarılarda bulunarak, Alparslan’dan uzak durmasını ister. Bu sırada sevgili görümündeki koruma Meltem de Çakırbeylilerin akıllarına getirdikleri fakat dile getiremedikleri şüphenin gerçek olduğunun bilgisini verir. Dostlarından hiçbirine hainliği konduramayan Hızır’ın korktuğu başına gelmiştir. Düşmanlığı ortaya çıktığında herkesi derinden sarsacak olan Ateş’in yeni planları, O’nu dost bilenlerin yakın zamanda yıkımı üzerinedir.

 

atv haberleri için

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz haberleri için