Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde savaş başlıyor

08 Mayıs 2017 Pazartesi, 20:44
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde savaş başlıyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 68. bölüm
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 68. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde savaş başlıyor.

ATV’nin salı günlerine damga vuran ve reytinglerde zirveye oturan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 68. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde korkutan savaş başlıyor. Bu kez plan yapma sırası ise kadınlarda!

Hızır Çakırbeyli’ye kurulan pusu İlyas’ın alınmasına sebep olmuştur. Hızır bozduğu oyun yüzünden pişmandır. İlyas’ı kaybetmemek için kendini feda edecek kararlar almak üzeredir. Çakırbeyli ailesinin etrafındaki herkesi endişe içerisindedir. Nitekim bu endişenin boş bir endişe olmadığı Şahin Ağa’nın da alınmasıyla kanıtlanmış olur. Bir an önce karşı atağa geçilmelidir.
SIRA KADINLARDA
Serkan’ın merhamet yoksunu olduğunu bilen masa üyeleri, İlyas ve Şahin Ağa’nın saklandıkları yeri bulmak için seferber olurlar. İlk bakışta hedef Hızır’ı zayıf bırakmak gibi görünse de, Davut asıl hedefin kendisi olduğunun farkındadır. Olanlar yüzünden Rüstem ve Ünal’ın anlaştığı düşünülür. Üzerine kurulan ölümcül planları bozmak için Rüstem’in kapısını çalma sırası Davut’a gelmiştir. İlk fırsatta yanına Ceylan’ı alarak bu ziyareti gerçekleştirir. Ünal engeli yüzünden elinden bir şey gelmeyen Suzi perişandır. Olaylara seyirci kalamayan Meryem’e bu aşamada büyük iş düşecektir. Bu kez plan yapma sırası kadınlardadır.

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz haberleri için