Ana sayfa Dizi Fragmanları Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Sanem’in sarsıcı çıkışı şaşırtacak!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Sanem’in sarsıcı çıkışı şaşırtacak!

tarafından ker_def

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde 29. yeni bölüm 26 Nisan Salı akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı ile ilgili detaylar merakla bekleniyor. Dizide önemli gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Gökçe bahadır, Barış Kılıç, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk ve Tülin Ece dizinin başrollerinde yer alan isimler olarak dikkat çekiyor. İşte dizinin 29. yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar:

Erman ve Çolpan’ın birlikteliklerini duyurmak için tertip ettikleri yemeğe Sanem, yine, damgasını vurur. Çolpan, evlilik cüzdanına bakmak üzereyken, Sanem bunu engellemek için sarsıcı bir çıkış yaparak duruma müdahale eder. Sanem’in yaptığı şey, Çolpan’ın evliliklerini öğrenmesini engellemiştir ancak Bora’yı ve ilişkilerini büyük bir çıkmaza sokar.

Sanem durumu düzeltebilmek için Azra’dan yardım ister. Fakat bu sefer fazla ileri giden Sanem’in bu durumu düzeltmesi hiç de kolay olmayacaktır. Eskimiş bağnaz törelerin kurbanı olan Gülistan, çok sevdiği oğlunu kaybetmemek için Çolpan’ın yardımını ister.

Çolpan zor durumdaki Gülistan’a yardım etmeyi kabul eder. Fakat Gülistan hakkında öğreneceği gerçekler, davayı iyice karmaşık bir hale getirecektir. Efe, Azra ile arasındaki yakınlığı bir sonraki adıma taşımayı ümit ederken, Azra’nın sadece arkadaş olduklarını iddia etmesi ikili arasındaki gerilimi arttırır.

Efe, Azra’nın hislerinin arkadaşlığın ötesinde olduğunu fark etmesini sağlamak için bir plan yapar. Tekin, Erman’dan usulünce Çolpan’ı kendisinden istemesini ister ve biraz zorlansa da Erman ve Çolpan’ı ikna etmeyi başarır. Fakat bu isteme töreni elbette olaysız geçmeyecek, Cevher ve Arsen ailelerinin şanına yakışır bir sansasyonla son bulacaktır.