SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 14:06

SON HABERLER

Evlilik yıl dönümlerinde ayrı olan Erdal ve Güzin Özyağcılar çifti sosyal medyada birbirlerine mesaj gönderdiler!

Televizyongazetesi.com/Detay – Usta oyuncu Erdal Özyağcılar ve eşi Güzin Özyağcılar çifti evliliklerinde 51 yılı geride bıraktı. Aşkları sette başlayan ikili 29 Haziran 1971’de nikah masasına oturdu.

Mutlu birliktelikleriyle her zaman parmakla gösterilen ünlü çiftler arasında yer alan ikili, evlilik yıl dönümlerini Erdal Özyağcılar’ın rol aldığı Balkan Ninnisi adlı dizi için yurt dışında olmasından dolayı ayrı ayrı kutluyorlar.

İkili birbirlerine olan aşklarını sosyal medyada dile getirdiler. Güzin Özyağcılar instagram hesabında birlikte fotoğraflarını paylaşarak eşine şu mesajı gönderdi; “Erdal’ım evliliğimizin 51. yılını geride bıraktık. Sen Üsküp’te settesin, ben Küçükkuyu’dayım… İlk defa ayrı kutluyoruz. Saat tam 21.00’de kadehimi sağlığımıza kaldıracağım sen de kaldır. Nice yıllara sağlıkla öpüyorum.”

Sosyal medyada aynı fotoğrafı paylaşan usta oyuncu Erdal Özyağcılar da eşine şu sözlerle cevap verdi; “29 Haziran 2022 – 29 Haziran 1971… 51 sene… Dile kolay! ’41 kere maşallah’ derler ya… Hadi bakalım hep beraber 51 kere maşallah… Güzin’imm seni çok seviyorum. Saat: 21.00’de yüreğim de sen, kadehim de öpücüğün olacak. Bekliyorum.’ ifadelerini kullandı. 1971 yılında setlerde başlayan aşk ilk günkü gibi devam ediyor…”

Usta oyunu Erdal Özyağcılar uzun yıllar aradan sonra yeniden Makedonya’da dizi çekiyor. Yıllar önce Elveda Rumeli isimli dizi ile ekranlarda yer alan oyuncu, yaz döneminde başlayan Balkan Ninnisi isimli TRT1 dizisiyle yeniden aynı ülkede dizi çekme fırsatını elde etti . Oyuncu dizi çekimlerinden dolayı Üsküp’te bulunuyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler