Ezgi Mola’dan çocuklara doğa dersi

15 Ekim 2015 Perşembe, 07:02
Ezgi Mola’dan çocuklara doğa dersi

Ezgi Mola hikaye anlattı!

Oriflame Türkiye’nin 2015 marka yüzü olan Ezgi Mola, TEGV Adana Süleyman Özgentürk Öğrenim Birimini ziyaret etti. Ünlü oyuncuyla vakit geçiren çocuklar, önce doğa hakkında sohbet ettiler. Doğa deyince aklına gelen ilk kelimeyi söyleyen miniklerden bazıları ‘yeşil’, ‘hayat’ gibi kelimeleri dile getirirken, birçoğu ise ‘ağaç’ ve ‘orman’ dedi.

Ezgi Mola’nın çevreyi korumalarını aşılayan keyifli sohbetini, çocukluk anılarını dinleyen miniklerin yüzlerindeki mutluluk ve heyecan görülmeye değerdi. Mola, çocuklara doğa ve çevrenin önemini anlatmak için ağaçlarla ilgili çok güzel bir hikâye okudu. Ziyaretin en heyecanlı anı ise, çocukların hikâyenin sonunu kendi hayâl güçlerini geliştirerek resmetmeleriydi. Çocuklar, hikâyenin sonunu resimleri üzerinden Ezgi Mola’ya kendileri anlattılar.

Kurulduğu yıldan bu yana doğaya ve insana verdiği önemden ödün vermeyen İsveçli Güzellik Markası Oriflame Türkiye Pazarlama Direktörü Çağla Özdoğan; “Çocuklara doğa ve çevre bilincini aşılamanın mutluluğunu yaşadığını belirtirken, bu keyifli etklinliğin Oriflame Satış Danışmanları aracılığı ile 15 farklı ildeki TEGV Öğrenim Birimlerini ziyareti ile keyifli bir şekilde devam edeceğini” belirtti.ezgi-mola-hikaye-anlatti--1789842

EZGİ MOLA haberleri için