Ana sayfa Sosyal Medya Fahriye Evcen ve küçük oğlu Karan’a nazar mı değdi?

Fahriye Evcen ve küçük oğlu Karan’a nazar mı değdi?

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Şu sıralar ikinci çocuğuna hamile olan Fahriye Evcen’den hayranlarını üzecek bir haber geldi. Şu sıralar, eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan ile birlikte Bodrum’da tatilde olan Fahriye Evcen koronavirüse yakalandı.

Magazin basınında yer alan haberlere göre, ilk önce çiftin 3 yaşındaki oğulları Karan koronavirüse yakalandı. Bunun üzerine test yaptıran Fahriye Evcen’in de test sonucu pozitif çıktı.

Anne ve oğul evlerinde tedavi görüyor. İkinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen’den gelen üzücü haber hayranlarına, ‘Oyuncuya nazar değdi!’ dedirtti.

Fahriye Evcen ve küçük oğlu Karan'a nazar mı değdi? 7

TRT1’in Alparslan Büyük Selçuklu dizisine ilk sezonunda veda eden Fahriye Evcen, yoğun çalışma şartları nedeniyle oğlu Karan ile yeterince ilgilenemediği düşüncesiyle dizinin ikinci sezonunda yer almak istemediği şeklindeki iddialarla gündeme gelmişti.

Kısa bir süre sonra, oyuncunun hamile olduğu öğrenildi. Fahriye Evcen 3.5 aylık hamile. İkinci çocuk heyecanı yaşayan oyuncu çift, müjdeli  haberi ilk aldıklarında duygularını şu sözlerle ifade etmişlerdi. “Biz de yeni öğrendik. İnanılmaz heyecanlıyız. Çok sevindik. O kadar yeni ki Karan’a bile söyleme fırsatımız olmadı.  ‘Kız mı olsun, erkek mi olsun?’ modunda değiliz. Sağlıklı vatana, millete hayırlı evlat olsun, yeterli.”