Ana sayfa Dizi Fragmanları Fazilet Hanım ve Kızları 49. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı… Sinan’ın kötü sürprizi çok ağır olacak!

Fazilet Hanım ve Kızları 49. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı… Sinan’ın kötü sürprizi çok ağır olacak!

tarafından zk zk
Televizyongazetesi/Analiz
STAR TV’nin finale giden dizisi Fazilet Hanım ve Kızları’nın 2 Haziran Cumartesiakşamı yayınlanacak olan 49. bölümünden 2. tanıtım da ekrana geldi.

Başrollerinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Alp Navruz’un oynadıkları dizide Yağız ve Hazan’ın artık bir araya gelmeleri ve mutlu olmasını bekleyen izleyenler için güzel bir haber geldi. Hazan, Sinan’la taktıkları yüzüğü çıkarmayı başarmış. Ayrıca Yağız’ın yanağına kondurduğu sevgi dolu öpücük de artık yeni bir başlangıcın işareti gibi duruyor.

Ancak Sinan’ın yine kötü bir sürprizi var. Yağız için hazırladığı kötü sürprizi önce Hazan’a söyleyen Sinan,hain planlarını devreye sokuyor.

Hazan, Yağız’ın yaşayacağı şoku düşünüp ona koşuyor. Egemenler’in gecesinde Sinan’ın Yağız’a kötü bir sürprizi var! Şimdi gözler yeni bölümdeki bu sahneye çevrildi. Heyecanlı bir bölümle gelecek olan dizinin 2. tanıtımı merak uyandırdı.

İşte o tanıtım:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Hazan ve Yağız için yolun sonu…

Sinan’ın acımasız planı Yağız için sarsıcı bir sınava dönüşürken, Yağız’ı korumak için doğru zamanda doğru hamleyi yapmak zorunda olan Hazan’ın sınavı daha ağır olur.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Yağız tüm fırtınayı tek başına göğüslemeye kararlıyken Hazan onu yalnız bırakmamak için elinden geleni yapar. Diğer yanda, Kudret Fazilet’in peşindeyken Gökhan’ın dikkati ise artık Kudret’in üzerindedir. Selin’in bitmek bilmeyen nefreti Ece için kabusa dönüşürken, Fazilet kızlarına verdiği zararla artık yüzleşmek zorundadır. Fazilet’in hatalarıyla yüzleşmesi, Yağız’ı hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze bırakır.