Fazilet Hanım ve Kızları’nda şok! Sinan için umutlar tükeniyor!

21 Nisan 2018 Cumartesi, 22:50
Fazilet Hanım ve Kızları’nda şok! Sinan için umutlar tükeniyor!
Star TV’nin sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları’nın yeni bölümünden 2. tanıtım da yayınlandı. 44. bölümde izleyenleri beklenmedik bir gelişme bekliyor gibi görünüyor tanıtımdan.

Arabasıyla uçurumdan aşağı düşen Sinan’ın hastanede kalbi duruyor. Kalp masajıyla yeniden döndürülebilecek mi bilinmez ama yeni tanıtımda Sinan’ın öldüğü şüpheleri doğru gibi görünüyor.

Dizinin 44. bölümü 28 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelecek.

İşte yeni bölüm tanıtımı:

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hazan’ın duygularını öğrenen Sinan nerede patlayacağı belli olmayan serseri mayına döner. Yağız ve Hazan ise kalplerine dur deyip vedalaşmayı başarır. Hazan gitmeye, Yağız dur dememeye kararlıdır. Sinan’ın dinmek bilmeyen öfkesi tehlikeli bir hal alırken, oğlu için endişelenen Hazım’ın Yağız’a verdiği tepki, Yağız için kırılma noktası olur. Yağız kalbinin sesini dinleyerek Hazan’a doğru büyük bir adım atar.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Hazan’ın veda günü, aşıklar için yasakların bir kenara atıldığı tek bir güne dönüşür. Diğer yanda, boşanmak için harekete geçen Ece, hayatının sırrını öğrenen Yasin’den çok ağır bir darbe alır. Her iki kızının da cephesinde işler ilk kez Fazilet’in kontrolünden çıkarken, Sinan’dan gelen kötü haber ortalığı alt üst eder.

alp navruz haberleri için

Çağlar Ertuğrul haberleri için