SON DAKİKA
22 Eylül 2019 08:53

SON HABERLER

Fotoğrafın dili başka, magazin başka! İşte Beren Saat hakkındaki çıplak gerçek!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Magazin gündemi olumsuz haberi daha çok sever… Bir düğün, bir evlilik haberi sadece birkaç gün gündemde kalır…Bir sevinç hikayesi, bir mutluluk hikayesi bir kez ilgi çeker.

Ancak; çatışma, entrika, ayrılık, boşanma, geçimsizlik, karşılık verme vb… Olumsuzluk üzerine kurulan her cümle, her haber, her hikaye daha çok izlenir.

Dedikodular daha güçlü olur, daha uzun süreli konuşulur ve mesele bitti deseniz bile aslı bitirilmez…

Beren Saat’in durumu da böyle… Magazin haberlerinden ünlü oyuncuyu takip ederseniz her gün bambaşka bir ruh hali yaşıyor…

Ünlü oyuncunun instagram hesabından yaptığı paylaşımlara bakarsanız hiç de öyle değil…

Beren Saat, son paylaşımlarında ne kadar mutlu, huzurlu, hayatın içinde olduğunu her hali ile gösteriyor.

Yapmacık değil, sahiden mutlu ve keyifli… Daha dün eşi Kenan Doğulu’nun paylaşımına kalp bırakarak akılları alt üst etmişti.

Aslıda aklı alt üst olan yada eden Beren Saat değil… Fotoğrafların dili böyle söylüyor. Beren Saat gayet sağlıklı, gayet iyi ve gayet de aklı başında…

Ama gelin görün ki, magazin aleminin aklı karışmak istiyor, sansasyon istiyor, ayrılık istiyor, çatışma istiyor, bol bol okutulacak dedikodular istiyor…

Şayet Beren Saat’i basın-yayın organlarından takip ederseniz ne yapacağını bilemez, mutsuz, hayattan bıkmış birisi gibi algılarsınız.

Ancak ünlü oyuncuyu sosyal medya hesabından takip ederseniz, ne kadar hayatın içinde ve kendi yolunda olduğunu görürsünüz.

İşte bunu kanıtlayan bir paylaşım daha… 9 Eylül akşam saatlerinde paylaşıldı…

Beren Saat bu durumu da fotoğrafın dilini kullanarak anlatıyor ama dedikodu seven magazin alemi bu mesajı almaya pek de niyetli değil.

İşte Beren Saat hakkındaki çıplak gerçek bu…

İlgili Haberler