Ana sayfa Dizi Haberleri Fox TV’nin Ego dizisi ne zaman yayınlanacak? Melisa Aslı Pamuk ilk ipucunu verdi!

Fox TV’nin Ego dizisi ne zaman yayınlanacak? Melisa Aslı Pamuk ilk ipucunu verdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında izleyicilerle Ocak ayının sonlarında buluşması planlanan Ego isimli yeni dizinin çekimleri devam ediyor. Dizide başrollerde Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk yer alıyor. İkili daha önce Çarpışma isimli dizide çok başarılı bir çift oldukları için, hayranları da yeni projede onları bir arada görmekten çok memnun kaldı.

Ego dizisi için sette yoğun bir çalışma programı devam ediyor. Melisa Aslı Pamuk da yaptığı açıklamada ay sonunda dizinin yayında olması için yoğun şekilde çalıştıklarını söyledi. Ego dizisinin henüz yayın tarihi ve günü açıklanmadı. Ancak ekibin dizinin yayına çıkacak duruma gelmesi için haftalardır yoğun bir çaba ortaya koyduğu da biliniyor.

Melisa Aslı Pamuk, “Çalışıyorum, yayına yetişmeye çalışıyoruz. Bu ayın sonunda artık yayınlanacağız inşallah” diye konuştu. Şimdiye kadar canlandırdığı karakterlerden farklı birisi olarak ekranda izleyeceğiniz oyuncu, Sibel isimli yeni karakteri hakkında şu bilgileri verdi:

“Normalde hep tatlı kız olur ya da iyi ile kötü ayırımı olur ya… Hepimiz aslında gri karakterleri canlandırıyoruz. Ama bu daha gerçekçi bir yerden, olması gerektiği yerlerde daha kötü, olması gereken yerlerde daha iyi karakterler. Sibel, oynarken daha gerçekçi bir şey gibi hissettiriyor bana.”

2023 yılı ile ilgili dileklerini açıklamak istemeyen Melisa Aslı Pamuk, yeni yerler görmeye yönelik büyük bir arzu barındırıyor. Oyuncu, görmek istediği birçok yer olduğunu ve bu hayallerini gerçekleştirmek istediğini, daha çok eğlenmeyi de çok istediğini söyledi.

Bu yoğun iş temposunda eğlenceyi de aksatmak istemeyen oyuncu, ayrıca Hollanda’da bulunan ailesinin yanına da gitmeyi arzu ettiğinden bahsetti.

Melisa Aslı Pamuk, 2023 yılını sadece çalışarak değil farklı yerleri gezerek ve ailesiyle de buluşarak geçirmeyi istiyor.

Yapımını Pastel Film’in, yapımcılığını Efe İrvül ve Yaşar İrvül’ün üstlendiği Ego dizisinin yönetmenliğini Doğa Can Anafarta yapıyor.

Senaryosunu Erkan Birgören ile Tuna Görgün’ün kaleme aldığı, FOX’un yeni dizisi “Ego”nun başrollerinde; Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen ve Rüya Helin Demirbulut bulunuyor.