Ana sayfa Dizi Haberleri Fox’un yeni dizisi Kırık Ayna’nın erkek başrolü belli oldu! Bakın hangi yakışıklı oyuncu?

Fox’un yeni dizisi Kırık Ayna’nın erkek başrolü belli oldu! Bakın hangi yakışıklı oyuncu?

tarafından zk zk
TMC Film’in FOX için hazırladığı “Kırık Ayna” dizisinin çekimleri başlıyor.

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in yapacağı iddialı dizi, insanoğlunun uğruna büyük bedeller ödemekten çekinmediği en büyük zaaflarından biri olan şöhret tutkusunu farklı dönemlerin öyküleri eşliğinde beyazcama taşıyacak.
Volkan Gürses’in senaryosunu yazdığı “Kırık Ayna” dizisinin başrolleri için geçen haftalarda usta oyuncu Hatice Aslan, Pınar Deniz ve Almila Ada ile el sıkışılmıştı. Dizinin Kadir Doğulu, Metin Akdülger gibi ünlü isimlerle de görüşülen erkek başrolünün sahibi ise sonunda belli oldu.

Fox'un yeni dizisi Kırık Ayna'nın erkek başrolü belli oldu! Bakın hangi yakışıklı oyuncu? 7

Son olarak Çağan Irmak’ın “Gülizar” dizisinde başrol oynayan Berk Cankat “Kırık Ayna”yla anlaştı.

Hazırlıkları şubat ayında başlayan ve titizlikle yürütülen dizi, 1978’lerde assolistlik mertebesine kadar yükselmiş, günümüzde ise her şeyini kaybedip Etiler’de bir mekanda tuvaletçilik yapmaya başlayan Melike Candan ile şöhret yolculuğunun başında olan Gökçe Yücel’in bir cumartesi günü yollarının kesişmesiyle başlıyor. Melike, baktıkça Gökçe’de kendi gençliğini görüyor. Etkileyici diliyle dikkat çeken dizide, genç Melike’nin 1978’deki, Gökçe ile yaşlı Melike’nin ie 2018’deki hikâyesi iç içe anlatılacak. (Medyatava/Birsen Altuntaş)