Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Gecenin Ucunda setinde Neslihan Atagül’e moral veren kutlama!

Gecenin Ucunda setinde Neslihan Atagül’e moral veren kutlama!

tarafından ker_def

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, yakında Star TV’de yayınlanmaya başlayacak ‘Gecenin Ucunda’nın çekimleri geçtiğimiz hafta başladı.

Yeni sezonda televizyon dünyasına damga vurmaya hazırlanan projenin yıldız isimlerinden Neslihan Atagül Doğulu’ya sette doğum günü sürprizi yapıldı. Oyuncu arkadaşları ve set ekibinin organize ettiği kutlamada Neslihan Atagül Doğulu için pasta kesildi.

Gecenin Ucunda setinde Neslihan Atagül'e moral veren kutlama! 7

Peride Celal’in aynı adlı romanından mücadele içinde bir aşk hikayesini bu dizide izleyeceksiniz.

Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül çiftinin hem başrolünde yer aldığı hem de yapım ortağı olarak bir ilke imza attığıkları dizinin yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendi.

Senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait olan ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin oyuncu kadrosunda şu isimler bir araya geldi:

“Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Bertan Asllani, Özge Özder, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal.”

STAR TV ekranında seyirci ile buluşmaya hazırlanan ‘Gecenin Ucunda’, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.