Ana sayfa Dizi Haberleri Gelecek Uzun Sürer dizisinin ekibindeki havayı Nur Fettahoğlu bir cümleyle özetledi!

Gelecek Uzun Sürer dizisinin ekibindeki havayı Nur Fettahoğlu bir cümleyle özetledi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir dönem tüm dünyayı etkileyen Beverly Hills 90210 isimli dizinin yerli versiyonu olarak hazırlıkları süren Gelecek Uzun Sürer heyecanla beklenen bir yapım oldu. Oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çeken dizide çok önemli isimler bulunuyor. Bu oyunculardan birisi de en son Kağıt Ev isimli diziyle geçen sezon ekranda yer alan Nur Fettahoğlu oldu. Oyuncu ayrıca Hükümsüz isimli dijital dizide de rol almıştı.

Uzun yıllardır hem sinema hem de dizi projeleriyle göz önünde olan Nur Fettahoğlu, tecrübelerini yeni dizi Gelecek Uzun Sürer’de sergileyecek. Dizinin oyuncu kadrosunda çok etkili isimlerin bulunması da çok konuşulmasını sağladı. Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aslıhan Malbora, Aytaç Şaşmaz, Necip Memili gibi önemli isimler bu diziyle yeniden ekranda yer alacak.

Gelecek Uzun Sürer dizisinin ekibindeki havayı Nur Fettahoğlu bir cümleyle özetledi! 7

Nur Fettahoğlu da güçlü hikayesi ve kadrosu ile Gelecek Uzun Sürer dizisine hazırlanıyor. Yaz döneminde tatil yaparak dinlendiğini belirten oyuncu, çok güzel bir dönem geçirdiğini anlattı.

Yeni sezon için açıklamada bulunan oyuncu, “Gelecek Uzun Sürer projesindeyim. Çok güzel bir ekip olduk. Aşırı heyecanlıyız, sete çıkmayı bekliyoruz. İnşallah güzel olacak ve seyircilerimiz de beğenecekler” açıklamasını yaptı.

Dijital platformlar ile birlikte birçok yapımın kısa süreç içinde ortaya çıkmasını değerlendiren oyuncu, “Tabii ki kafa karıştırıyor. Alternatif çok oluyor çünkü. Seçici olmak çok zor. Ama bütün arkadaşlarımızın çok seçici ve özenli davrandıklarını biliyoruz. En azından yapım şirketlerinin de, o yüzden hala güvenli alandayız” ifadesini kullandı.