Ana sayfa TV Programları Gelinim Mutfakta 27 Eylül 360. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 27 Eylül 360. Bölümde gün birincisi kim oldu?

tarafından ker_def

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği programda bir hafta daha geride kaldı. Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfakta’nın 360. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı!

Gün toplamında kaynanalardan yüksek ve eşit puanları Pınar Dalkaya ve Elif Akçam aldı! Çeyrek altını ise, kura çekimi sonrası bir gelin kazandı! 12’şer puan alan yarışmacılar arasında yapılan kura çekiminin sonucunu Fatih Ürek açıkladı. Dilek hanım gün birincisi olarak çeyrek altının sahibi oldu.

PROGRAMDA BAŞKA NELER OLDU?

Pınar, kaynanası Emine Hanımın söylediklerine daha fazla dayanamıyor ve gözyaşları içinde stüdyoyu terk ediyor!

Pınar ve Emine Hanım arasındaki sorun hafta finalinde ayyuka çıktı. Pınar, Emine Hanımın kendisini sürekli olarak büyük gelini ile kıyaslaması üzerine sinirlenmeye başladı. Kendisine saygısızlık yaptığını söyleyen Emine Hanımın son sözlerine de dayanamadı ve sinirden gözleri dolmaya başladı. Fatih Beyden izin isteyerek stüdyodan çıktı. Emine Hanımın istifini bozmadığını görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Arkasından gitmesi için ona baskı yaptılar; fakat, Emine Hanım inadını kırmadı. Baskılara fazla dayanamayan Emine Hanım stüdyodan çıkarak gelini Pınar’ı yayına getirdi. Fatih Beyin olayı tatlıya bağlama çabası da görülmeye değerdi…