SON DAKİKA
19 Haziran 2019 10:57

SON HABERLER

Gizem Karaca büyük olay çıkarttı, oteli terk etmesi istendi!

Geçtiğimiz sezon İnsanlık Suçu dizisinde rol alan ve dizinin erken final yapması ile de üzülen isimlerden Gizem Karaca, yaz ayında Hürkuş: Göklerde Kahraman isimli filmde Hadiye Hanım karakterine hayat verdi.

Karaca’nın yeni film çalışmaları ise bugünlerde devam ediyor. Fethiye’de yapılan çekimlerde ise ünlü oyuncu alkolü fazla kaçırınca konakladığı otelin müşterilerine rahatsız etti.

Milliyet Cadde’de yer alan habere göre Gizem Karaca, başrolünü Ümit Kantarcılar’la paylaştığı ‘Bizim Semtin Çocukları’ filmi için Fethiye’de konakladığı otelde olay çıkardı. İddiaya göre oyuncu, alkonün dozunu kaçırınca, otelin lobisinde bağırmaya başladı. Görevliler, Karaca’yı sakinleştirmek için araya girse de başarılı olamadı.

Daha sonra duruma set ekibi ve oyuncular müdahale etti. Ancak tartışmanın daha da büyüdüğü öğrenildi. Ortam sakinleşmeyince, otel yönetimi diğer müşterileri rahatsız ettiği gerekçesiyle Karaca’dan, otelden ayrılmasını istedi. Oyuncunun, yaşananların ardından başka bir otele yerleştiği konuşuluyor.

İlgili Haberler