SON DAKİKA
9 Aralık 2022 23:39

SON HABERLER

Gökçe Bahadır hayranlarına iki sürpriz birden yaptı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır bir süredir setlerden ve sahnelerde uzakta bulunuyor. Bunun nedeni de pandemi süreci… Geçen yıl İzmir’in Kızları isimli müzikal projesi ile öne çıkan oyuncu, pandemi nedeniyle hevesini alamadan ara vermek zorunda kalmıştı.

Menajerimi Ara dizisine konuk olması dışında dizi setlerinde bir süredir yer almayan oyuncu, hayranlarını da bir hayli özletmişti. Ancak 2021 yılında Gökçe Bahadır hem dizi setlerine hem de sahnelere bomba gibi dönmenin hesaplarını yapıyor.

Uzun yıllar sonra yeniden dizilere dönüş yapan oyuncu, Barış Arduç ile birlikte Kulüp isimli dizinin hazırlıklarını sürdürüyor. Salih Bademci, Metin Akdülger ile Fırat Tanış’ın da yer aldığı Kulüp dizisi için heyecanını gizlemeyen oyuncu, çok farklı bir yapımın gelmekte olduğunun da müjdesini verdi.

Oyuncu yeni dizisi için, “Tahmin edilemeyecek kadar farklı. Ben bir şey söylemeyeyim bütün kast belli gibi neredeyse. Çekimler İstanbul’da olacak” diye konuşmuştu.

Gökçe Bahadır bir başka sürpriz daha yaptı… Geçen yıl bu dönemde İzmir’in Kızları isimli müzikal projesi ile sahnede yer aldığını hatırlatan bir paylaşım yapan oyuncu, projenin de bitmediğini, devam edeceğinin müjdesini verdi.

Gökçe Bahadır, instagram hesabından yaptığı paylaşımda şöyle yazdı: “Gülümser. Geçen sene bugün İzmir’in Kızları ‘nın ilk gecesiydi.Ekipçe heyecanımız aklıma geldi şimdi.Ve oyunun finalinde seyircinin bizimle birlikte coşkuyla şarkıya eşlik ettiği an.O zaman şarkı söylemek lazım avaz avaz!!! Ama az kaldı.Aynı coşkuyla kaldığımız yerden devam edip yine birlikte söyleyeceğiz şarkıları…”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler