SON DAKİKA
4 Aralık 2022 01:35

SON HABERLER

Gülben Ergen, Menajerimi Ara dizisiyle sürpriz yaptı!

Pazar akşamlarının sevilen dizilerinden Menajerimi Ara’ya bilindiği üzere ünlü isimlerin konuk olması artık normal bir durum. Yeni bölümün konuklarından birisinin Şerif Erol olacağı zaten duyurulmuştu. Yeni gelen bilgiler ünlü şarkıcı Gülben Ergen’in de önümüzdeki hafta dizide yer alacağını duyuruldu.

Menajerimi Ara’nın gelecek hafta ekrana gelecek 23. bölümünün yıldız konuğu Gülben Ergen oluyor. Yeni şarkısı ‘Seni Kırmışlar’ın tanıtım sürecinde yaşadığı yoğunluk için Ego Ajans’ın kapısını çalan Gülben Ergen, seyirciyi keyifli bir serüvenin içine sokacak.

Bugüne kadar ağırladığı yıldız isimlerle çok konuşulan ‘Menajerimi Ara’ dizisinin yeni bölüm konuğu sürpriz bir isim oluyor. Bugüne kadar yer aldığı projelerle milyonların sevgisini kazanan ünlü sanatçı Gülben Ergen dizinin 23. bölümünde seyirciyle buluşuyor.

Gülben Ergen, çok yoğun bir dönemden geçerken bu süreci atlatmak için Ego Ajans menajerlerinden destek istiyor. Gülben Ergen ve menajerlerin gelecek haftaki mücadeleleri seyirciye eğlenceli anlar yaşatacak.

‘Menajerimi Ara’nın yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken, senaryosunu Ekin Atalar kaleme alıyor. Dizinin yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor.

‘Menajerimi Ara’ her Pazar saat 20.00’de, Star’da…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler