Gülperi dizisi 4. bölüm fragmanında bile bu kadar ağır dram fazla değil mi?

02 Ekim 2018 Salı, 21:57
Gülperi dizisi 4. bölüm fragmanında bile bu kadar ağır dram fazla değil mi?
Televizyon Gazetesi Detay

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Tarık Pabuçcuoğlu ve Timuçin Esen’in yer aldığı Gülperi dizisi 5 Ekim Cuma günü saat 20.00’de izleyicilerle Show TV ekranında buluşacak.

4. bölümde Gülperi’nin başına büyük çorap örülüyor. Bizzat oğlu Hasan’ın katıldığı kumpas ile uyuşturucu işi yapmaktan suçlanan Gülperi, emniyette sorguya çekiliyor. Avukat olarak gelen kişi ise Ece Sükan’ın canlandırdığı Şeyma… Yani Avukat Kadir’in eşi… Gülperi’yi kocasını elinden almakla suçlayan Şeyma’nın sözleri de Gülperi’ye yeni bir darbe oluyor.

Kadir ise evliliğinin tehdit altında olmasıyla ne yapacağını bilemiyor. Ancak Gülperi’ye desteğinin devem edeceği anlaşılıyor.

Dizinin 4 bölümünde Gülperi’nin başına gelenlerin fazlaca abartıya kaçmak olduğu da sosyal medyaya yansıyan eleştirilerden oldu. “Bu kadar ağır dram fazla değil mi” eleştirileri gelmeye başladı.

4. bölümden 2. fragmanı videodan izleyebilirsiniz:

4. yeni bölümde neler yaşanacak?

Hasan’ın ve Ejder’in birlikte planladığı tuzak, çocuklarıyla birlikte yeni bir hayata başlamak için umutlanmaya başlayan Gülperi’yi yeniden yıkar. Gülperi oğlunun kendisine olan nefretiyle daha yakından yüzleşirken onu korumak için elinden geleni yapmaya da devam eder.

Kadir bu zor sürecinde Gülperi’ye destek olmak için çabalarken, Şeyma Gülperi’nin Kadir için düşündüğünden farklı bir anlam ifade ettiğini düşünmeye başlar. Yakup Gülperi’nin başının derde girmesini, torunlarını geri almak için bir koz olarak kullanmaya hazırlanmaktadır. Can ise annesinin yokluğuyla yeniden sınanmak zorunda kalır ve bu durumdan Hasan’ı sorumlu tutar.

Gülperi ailesini bir arada tutmak için her şeyi feda etmeye hazırdır ve Kadir’in kendisine bu konuda verdiği söze inanmaktadır. Ancak yaşayacakları büyük şok onları yeni bir mücadeleye itmek zorunda kalacaktır.

gülperi haberleri için

nurgül yeşilçay haberleri için