Bir Zamanlar Çukurova 4. bölümünde Demir, Züleyha’nın sırrını öğreniyor!

02 Ekim 2018 Salı, 21:45
Bir Zamanlar Çukurova 4. bölümünde Demir, Züleyha’nın sırrını öğreniyor!
Televizyon Gazetesi Detay

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 4. bölümü 4 Ekim Perşembe günü saat 20.00’de atv ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Yılmaz’ın yakalanması, Züleyha’nın onun gidişinden sonra intihar girişimi, Hünkar hanımın Züleyha’yı ikna etmesi ve Demir’in de artık önünde engel kalmaması biliniyor…

4. yeni bölümde neler olacağı da merak konusu. Özellikle de Uğur Güneş’in canlandırdığı Yılmaz karakterinin idam cezası almasından sonra idam edilip edilmeyeceği meraklandırmakta…

Züleyha, Hünkar’a çıkışıyor; “Hani kurtaracaktınız Yılmaz’ı” diyor… Bu şartla Demir ile evlenmeyi kabul etti.

Demir’in Züleyha’nın gebe olduğunu öğrenmesinden sonra da neler olacak merak konusu oldu.

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümü heyecanla beklenmekte.

İşte yeni bölümden yeni görüntüler:

3. bölümde neler yaşanmıştı?

Adana’nın uçsuz bucaksız Çukurova’sına kaçıp, Yaman Çiftliği’ne sığınan aşıkların hayatı Hünkar’ın ailesini korumak adına verdiği karar üzerine tamamen değişiyor! Jandarmanın Yılmaz’ın peşine düşmesiyle, işler çığırından çıkıyor. Yaman Çiftliği’nde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Hünkar, verdiği beklenmedik kararlarla seyircinin nefesini keserken, Züleyha tüm çaresizliği ile ona şefkat gösterene sığınıyor. Yılmaz’ı bekleyen zorluklar ise kan donduran cinsten.

Züleyha ve Yılmaz’ın başının dertte olması Gaffur’u ve Saniye’yi oldukça sevindirirken duruma üzülen isim Gülten oluyor. Gülten’in Yılmaz’a olan aşkı bu bölümde iyice açığa çıkıyor. Fakat öğreneceğini gerçeklerle yıkılması da an meselesi!

Züleyha’nın sıkıntıda olduğunu öğrenen Demir, ne gibi bir hamle yapacak? Hükmettiği topraklar gibi, günden güne aşık olduğu Züleyha’ya da hükmedebilecek mi?

Karnındaki bebeğiyle Yılmaz’ın hapse girmesi gerçeğiyle yüzleşen Züleyha, bu bölümde yapacağı fedakarlıklarla izleyiciyi büyülüyor.

Bir Zamanlar Çukurova haberleri için

Hilal Altınbilek haberleri için