SON DAKİKA
20 Eylül 2019 14:39

SON HABERLER

Gülperi dizisinde Artemis, gerçeği öğrenince büyük bir oyun oynuyor!

Show TV’de yarın akşam 23. bölümü yayınlanacak olan Gülperi dizisinden 2. tanıtım da ekrana geldi.
Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in oynadıkları dizinin yeni bölümünde Artemis, Can’ın kuşuyla annesi ve Kadir’in evlendiğini konuştuğu görüp büyük şok yaşıyor. Gülperi ve Kadir’in nikah fotoğraflarını görünce bir plan yapmaya başlıyor.

Annesine babasını sevip sevmediğini soruyor. Bu orada Şeyma’nın da doktora gittiği ve bebek sahibi olacağını öğrendiği anlarda büyük bir mutluluk yaşadığı da görülüyor.

Artemis, anne ve babasını bir araya getirmek için nasıl bir oyun kurguluyor, yeni bölümde hep birlikte izleyeceğiz…

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Gülperi ve Kadir, evliliklerini Hasan ve Artemis’e söylemek niyetindeyken onların birlikteliklerini öğrenince şoka girer. Gülperi’nin tavrı Kadir’le ikisinin arasında yeniden engeller doğmasına sebep olacaktır.

Gökhan Hasan’ın Seyit’in ölümünde payı olduğunu düşünüp intikam planına girer. Hasan ve Artemis ise ait oldukları iki farklı dünyanın çatışmasında aşklarına dayanarak ayakta kalmaya çalışırlar.

Şeyma Gülperi ve Kadir’in birlikteliğine engel olmak için yeni ve çok riskli bir yola girer. Gülperi ve Kadir ise artık birlikte çıktıkları yolun netliğini kabul etmek üzerelerken hiç beklemedikleri bir biçimde sıkışmış olduklarının farkında değillerdir.

İlgili Haberler