SON DAKİKA
16 Eylül 2019 13:27

SON HABERLER

Gülperi dizisinde itiraflar üst üste gelince her şey karışıyor!

Show TV’de Cuma akşamları yayınlanan Gülperi dizisinin 24. bölüm tanıtımı yayınlandı.
Televizyongazetesi-Detay

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in oynadıkları dizinin yeni bölümünde Artemis, Gülperi ile babasının birlikteliğine engel olmak için hastane odasında anne ve babasına duygu sömürüsü yapıyor.
Bu konuşulanları duyan Gülperi’nin nasıl bir yol izleyeceği merak konusuyken Kadir, Hasan’a annesi ile aşklarının çok küçük yaşlarda başladığını anlatıyor.

Bu arada Can hastalanıyor ve hastaneye kaldırılıyor. Hasan annesine haber vermiyor. Gülperi, Can’ın hastanede olduğunu duyunca neden Hasan’ın haber vermediğini öğrenmeye çalışırken oğlundan beklenmeyen bir tepki alıyor.

İşte Gülperi 24. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Gülperi ve Kadir, evliliklerini Hasan ve Artemis’e söylemek niyetindeyken onların birlikteliklerini öğrenince şoka girer. Gülperi’nin tavrı Kadir’le ikisinin arasında yeniden engeller doğmasına sebep olacaktır.

Gökhan Hasan’ın Seyit’in ölümünde payı olduğunu düşünüp intikam planına girer. Hasan ve Artemis ise ait oldukları iki farklı dünyanın çatışmasında aşklarına dayanarak ayakta kalmaya çalışırlar.

Şeyma Gülperi ve Kadir’in birlikteliğine engel olmak için yeni ve çok riskli bir yola girer. Gülperi ve Kadir ise artık birlikte çıktıkları yolun netliğini kabul etmek üzerelerken hiç beklemedikleri bir biçimde sıkışmış olduklarının farkında değillerdir.

İlgili Haberler