SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:41

SON HABERLER

Gülperi dizisinde şok gelişme! Hasan, Kadir’i vuruyor!

Show TV’de bu akşam 26. bölümü yayınlanacak olan Gülperi dizisinde amansız bir kovalamaca yaşanacak. Şok gelişme ise Hasan’ın Kadir’i vurması…

Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in oynadıkları dizide önce Şeyma’yı kaçıran Eyüp, onu bırakıp Gülperi’yi almıştı.

Eyüp, Gülperi’yi götürdüğü ormanlık alanda ona psikolojik işkence yapmaya çalışıyor. Gülperi’nin Kadir’den ayrılmasını isteyen Eyüp’ün zorbalığı karşısında Gülperi zor anlar yaşayacak.

Onu kurtarma gelen ise Hasan olacak. Hasan babası ile bir kavgaya girişirken annesini kurtarmayı başarıyor.

Bu arada Kadir ile hesaplaşmak isteyen Eyüp, onu bir yere çağırıyor. Kadir oraya gittiğinde bir anda Hasan elinde silahla geliyor. Olay yerine koşan Gülperi Hasan’ı durdurmaya çalışırken silahtan çıkan kurşun yanlışlıkla Kadir’e denk geliyor.

Kadir, bu olaydan sağ kurtulabilecek mi? Şimdi herkes bu sorunun yanıtını bekliyor.

Bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde nefesler tutulacak.

İşte 26. bölüm 3. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Gülperi kendini feda eder ve Şeyma’nın hayatı karşılığında Eyüp’le gider. Hasan annesini kurtarabilmek için büyük öfke duyduğu biriyle işbirliği yapmak zorunda kalacaktır. Eyüp Gülperi’yi boşanmazsa çok değer verdiği birini öldürmekle tehdit eder. Kadir ise başındaki büyük tehlikeden habersiz kaçak hayatı süren Eyüp’ü aramaktadır.

Hasan Eyüp’ün kendisine ve annesine söylediklerinin ağırlığı altında ezilir. Yakup Ağa da Eyüp’ün firarıyla korku dolu günler geçirmeye başlamıştır. Konaktaki güvenlik önlemlerini artırsa da kurtuluşunun öfkeli Hasan’ı kullanmaktan geçtiğini anlar.

Suna başlarına gelen olayların sorumlusu olarak Gülperi’yi görmektedir. Şeyma’yı yanına, Kadir’in evine alır. Ancak Şeyma kendini kaybedecek ve hem Gülperi hem Artemis’e zarar verecek korkunç bir hareket yapar. Bu olay sonunda Artemis ile annesinin ilişkisi zarar görürken Kadir de kızının velayetini almak için bir mücadeleye girişir.

Gülperi ve Kadir sorunlara karşı aşklarının ardında dururlar. Kadir tam Eyüp’ü yakalamışken Hasan’ın tabancasından çıkan bir kurşun yanlış hedefi vurur ve mutluluk hesapları alt üst olur.

İlgili Haberler