SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:35

SON HABERLER

Gülperi yeni bölümde, cezaevine giren Hasan, Kadir’den ummadığı bir söz duyacak!

Show TV’nin Gülperi dizisi 30. bölümde final yapacak. Dizinin bu hafta ekrana gelecek olan 29. bölümünden 2. tanıtım yayınlandı.

Televizyongazetesi/Detay – Yeni bölümde Hasan tutuklanıyor. Şeyma’nın Artemis ile konuşurken videoya aldığı Hasan’ın itirafıyla şikayetçi olması üzerine Hasan içeri giriyor.

Gülperi, oğlunun cezaevine girmesine neden olan Şeyma’dan bir anne olarak düşünmesini istese de durum değişmiyor.

Kadir ile bu nedenle gerilen Gülperi, “Bu olanların tek sorumlusu sensin, hepsinin” diyerek Kadir’i de suçluyor.

Tutuklanan Hasan, cezaevinde koğuş ağasının biat etmesi gerektiği tavrıyla karşı karşıya kalıyor. Hasan içerde zor günler geçirirken, dışarıda da ailesi kahroluyor.

Bu süreçte Artemis’in, annesinin tüm telkinlerine karşın Gülperi’ye daha da yakınlaştığı ve ona büyük destek verdiği görülecek.

Kadir ise Hasan’a onu kurtaracağını söylerken “Ben oğlumu hapislerde çürütmem” sözleriyle onu bir baba gibi sarıyor. Hasan, kendi babasına karşı duyamadığı güveni Kadir’e duyarken, onunla artık duygusal olarak da derin bir bağ kurmaya başlayacak.

Annesiyle ilişkisini kabul etmediği Kadir’in, bir baba gibi kendisini koruduğunu görmesi Hasan’ın düşüncelerini de değiştirecek. Kadir ve Gülperi, evliliklerini çocuklarına kabul ettirme mücadelesindeyken bu yaşananlar, aslında onların tam bir aile olmalarını sağlayacak.

İşte 29. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Gülperi Eyüp’ün tehdidiyle oğlunu kurtarmak için kendi hayatını feda eder ve Taşkınların konağına geri döner. Eyüp’ün niyeti onu yeniden konağın hanımı yapmaktır. Bu fikir Kader ve Fatma’nın hiç hoşuna gitmeyecektir.

Kadir ailecek geçirdikleri mutlu gecenin ardından Gülperi’nin gitmesine anlam veremez. Onun kaçırıldığını düşünerek polisle kapısına dayanır. Ama Gülperi onun çağrısına cevap vermez. Kadir Gülperi’yi Can’a emanet eder, reddedilmeyi kaldıramaz perişan olur.

Hasan ve Bedriye Artemis’in okulunda yeni eğitim hayatlarına başlarlar. Ancak Hasan için işler hiç de kolay olmayacaktır. Artemis’le arası yanlışlıkla da olsa Kadir’i vurduğu için limoni olan Hasan değişmeye söz verir. Fakat Artemis’in eski sevgilisi Doruk daha ilk günden onun başını belaya sokmayı başaracaktır.

Selen ve Bedriye’nin arkadaşlıkları gitgide ilerlerken Bedriye’nin aklı bir yandan da doktor Mehmet’tedir. Onu görebilmek için türlü tezgahlar kurar. Mehmet’in çalıştığı hastaneye kadar gider. Mehmet’le yaşayacakları olay Bedriye’nin ona karşı hislerini daha da kuvvetlendirir.

Fatma Gülperi’ye konaktaki hayatı zehir ederken ayarı kaçırır. Kader bir yandan Gülperi’nin çektiklerinin fazla bulurken bir yandan da Yakup’un ortadan kayboluşunun Eyüp’le ilgili olabileceğini düşünüyordur. Gülperi’nin konağa döndüğü haberini alan Şeyma konağı ziyaret eder. Gülperi’nin haline gülmek niyetindeyken kadınlar kendilerini hastanede bulurlar. Gülperi’nin durumu hiç iyi değildir.

Fidan Gülperi’nin başından gelenlerden ötürü rahatsızdır ve bunu Serdar’la paylaşır. Kadir perişan olmuş, önemli davaları umursamaz haldeyken sonunda Gülperi’nin konağa gelmesinin sebebini öğrenir. Hasan da bir yandan Eyüp’ün olabileceği yerlerle ilgili araştırma yapar. Serdar’ın da sürpriz hareketiyle Hasan ve Kadir Eyüp’ü kıstırır. Onları takip eden Artemis ise Eyüp ve Şeyma ortaklığıyla ilgili şoke edici bir bilgiye ulaşır.

Kadir ve Hasan her şeyi yola sokacaklar gibi gözükürken gelişmeler tüm aileyi mahvedecek, Gülperi’nin baştan beri korktuğu şey başına gelecektir.

İlgili Haberler