SON DAKİKA
2 Temmuz 2022 23:16

SON HABERLER

Güzel Köylü’nün yakışıklı Cemal’i Berk Cankat dört sene sonra setlere dönüyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ekranın yakışıklı oyuncularından Berk Cankat, çok uzun bir aradan sonra yeniden setlere dönüyor. En son 2018 yılında Bir Deli Rüzgar dizisinde izlediğimiz Cankat, çok iddialı bir projede yer alacak.

Genç oyuncu Berk Cankat’ı bugüne kadar birçok projede izledik. Güzel Köylü dizisinde canlandırdığı Cem karakteriyle çıkışını yapan 37 yaşındaki oyuncu Yıldızlar Şahidim, Gülizar dizilerinde başrol oynamış, son olarak 2018 yılında yayınlanan Bir Deli Rüzgar dizisinde Uğur karakterini canlandırmıştı.

Ancak yakışıklı oyuncu yaklaşık sekiz ay önce yaptığı bir açıklamayla resti çekmişti. Berk Cankat, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda neden setlerden uzak olduğunu açıklamıştı. Dizilerde çok fazla şiddete yer veren senarist ve yönetmenlere çok sinirlenen Berk Cankat, özetle “Eğer doğru dürüst senaryo yazmayacaksanız ben bu işte yokum” demişti.

Bu açıklamasının ardından Berk Cankat nihayet yeni bir projeyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Cankat, başrollerini Deniz Çakır ve Bade İşçil’in paylaştığı Aslında Özgürsün dizisi için yeniden sete çıkacak.

Dizi, feminist yazar Duygu Asena’nın aynı adlı romanından uyarlanacak. Oyuncu görüşmeleri devam eden dizinin yakında sete çıkması bekleniyor.

Gain platformunda yayınlanacak dizi Belgin ve Berna isimli iki kadının hikayesini anlatacak. Dizinin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini Ali Kemal Güven üstleniyor. Kitabın daha önce tiyatro oyunu da yapılmış ve Tiyatro Bursa’da Emel Çölgeçen ve Pelin Öztekin tarafından sahnelenmişti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler