SON DAKİKA
15 Haziran 2019 23:38

SON HABERLER

Hadi İnşallah filmi Pazar günü FOX’ta izleyicilerle buluşuyor!

Hadi İnşallah filmi Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Hadi İnşallah Pazar 20.00’de FOX’ta ilk bölümüyle birlikte ekranda olacak. Hadi İnşallah, 2014 Türk yapımı ve 28 Kasım 2014 tarihinde vizyona giren komedi filmi. Filmin yönetmenliğini Ali Taner Baltacı yapmış, senaryosunu ise Murat Kaman, Emrah Kaman yazmıştır. Yapımcılığını ise 25 Film yapmıştır. Filmin başrollerini Murat Boz ile Büşra Pekin tarafından paylaşılmıştır.

PuCCa, hayatının 4 senesini Ankara’da geçirir ama o koca sene boyunca beraber olduğu sevgilisinden de ayrılarak, İzmir’e ailesinin yanına döner. Zor bir ayrılık süreciyle karşı karşıyadır, mutsuzluktan eve kapanır; çalmayan telefonları bekler ve bunalımdaki pek çok kadın gibi kendisini yemeye verir! Bu arada ailesi de kendisine yeni bir iş bulup, toparlanması için baskı yapar.

Hiç istemeden İzmir’deki bir yerel televizyon kanalıyla iş görüşmesine gider; ve yaşamını değiştirecek yakışıklı ile o gün karşılaşır! “Pekmez” lakabını taktığı ve genç kadını yeniden yaşama döndüren bu yakışıklı ile ne yapıp edip beraber olmayı kafaya koyar… Ama karşısında da zorlu bir rakibesi vardır…

İlgili Haberler