Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çifti boşanma iddiasına çok sert tepki gösterdi

07 Ekim 2018 Pazar, 08:48
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çifti boşanma iddiasına çok sert tepki gösterdi

Beyaz TV’de ekrana gelen Bircan Bali ve Ece Erken’in magazin gelişmelerini yorumladığı Söylemezsem Olmaz isimli programda boşanacakları konuşulan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çifti boşanma iddialarını cevapladı.

İddianın ortaya atılmasının sebebi Ergenç’in emlakçıya giderek ev bakmasıydı… Çift iddiaları yalanladı ve “Herkes kendine gelsin” diyerek de magazin basınına gönderme yaptı.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, boşanacakları iddialarına tepki gösterdi. Ergenç, “Gördüğünüz gibi boşanmıyoruz” derken, Korel, “Bizim çocuğumuz var. Herkes kendine gelsin” şeklinde konuştu.

Bir magazin programında boşanacakları konuşulan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, Etiler’deki Elbet Steak House adlı mekandan el ele çıktı. Ergenç, “Söylentiler gerçekten çok üzücü iddialar” derken, araya giren Korel, “Bizim çocuğumuz var. Herkes kendine gelsin” diyerek sert tepki gösterdi.

Ergenç, Ortaköy’de ev baktığı için çıkan ayrılık haberleriyle ilgili, “Yeğenime ev bakmaya gitmiştik. Emlakçı, ‘Kimin için bakıyorsunuz?’ diye sordu. Yeğenim ‘Bana bakıyoruz’ dedi. Sonra ortaya böyle tuhaf şeyler çıktı. bunlar çok ayıp şeyler…

Gördüğünüz gibi boşanmıyoruz” açıklamasını yaptı.

bergüzar korel haberleri için

halit ergenç haberleri için