SON DAKİKA
27 Haziran 2022 16:55

SON HABERLER

Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal partner oldu, hayranlar sosyal medyada ikiye bölündü!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yağmur Ünal’ın sahibi olduğu No9 isimli yapım firması yeni bir dizinin hazırlıklarına başladı ve başrolde de Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı buluştu… İki oyuncu ile de anlaşmaların yapıldığı ortaya çıktı.

Mucize Doktor dizisindeki Nazlı karakteri ile büyük çıkış yakalayan Sinem Ünsal, son dönemin en çok konuşulan kadın oyuncularından birisi oldu. Kardeşlerim dizisindeki Kadir karakteriyle de geçen yıla damgasını vuranlardan birisi Halit Özgür Sarı idi…

1993 doğumlu olan Halit Özgür Sarı, bugüne kadar iyi yapımlarda bulundu. 2018 yılında Diriliş Ertuğrul dizisindeki Süleyman karakteri ile setlere iyi bir giriş yapan oyuncu, Şampiyon dizisinde de Kerem karakteri ile çok dikkat çekmişti. Hakan Muhafız dizisinde de rol alan oyuncu, son olarak Kardeşlerim dizisinde başarılı bir dönem yaşadı ve askerlik görevini de yaparak yeniden setlere dönmeye karar verdi.

Sinem Ünsal’ın 6 bölüm süren Elbet Bir Gün dizisindeki şanssızlığının ardından yeniden aynı ekranda bir başka dizide yer alacak olması da dikkat çekici bir detay. Fox TV’de Haziran ayında başlaması beklenen yeni dizi için sosyal medyada da bazı yorumlar paylaşılmaya başlandı.

Hayranlar özellikle de başrol çifti konusunda ikiye bölündü. Bir grup izleyici iyi ve başarılı bir partner seçimi olarak yorumlarda bulunuyor. İkinin iyi bir süreç ile öne çıkacağını düşünen bu izleyici grubu, diziyi şimdiden merak etmeye başladı.

Ancak bir başka izleyici grubu da ikiliyi uyumlu bulmadığını ve iyi bir seçim olmadığını belirten yorumlar yapıyor. Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı ikilisine ilk başta ısınamayan bu gruptaki izleyicilerin de yine diziyi merak ettiğini gözlemliyoruz.

Sosyal medyada yeni dizi çifti ile ilgili kafalar karışık ve yeni gelecek bilgiler ve ilk set buluşması ile birlikte fikirler yavaş yavaş değişebilir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler