Ana sayfa Dizi Fragmanları Halit Özgür Sarı yeniden televizyon ekranına dönüyor!

Halit Özgür Sarı yeniden televizyon ekranına dönüyor!

tarafından ker_def

Genç oyuncu Halit Özgür Sarı, Kardeşlerim dizisindeki başarılı çıkışının ardından Gizli Saklı isimli dizide de başrolde yer alan oyuncu, şimdi de Yabani isimli yeni dizi ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Ailesinden kaçırılan ve sokakta büyümek zorunda kalan bir adamın, yıllar sonra gerçek ailesi ile buluşması ve farklı bir hayata adım atmasını anlatan Yabani dizisi, Ateş Kuşları isimli atv dizisine benzetilen bir yapım olarak öne çıkıyor.

Yabani isimli dizide Simay Barlas ile birlikte başrolde yer alan Halit Özgür Sarı ile birlikte dizinin kadrosunda dikkat çeken isimler bulunuyor. Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Şebnem Hassanisoughi, Bertan Asllani gibi isimlerin yer aldığı Yabani dizisi 12 Eylül Salı akşamı izleyicilerle Fox TV ekranında buluşacak.

Yabani dizisinin ilk bölümünde neler olacağı ile ilgili detaylar şöyle: Kendini bildi bileli sokaklarda hayatta kalma mücadelesi vermiş olan Yaman, çocukken yollarının kesiştiği Cesur, Asi ve Umut’la kendine bir aile kurmuştur. Neden ve nasıl sokağa düştüklerinden bihaber olan bu dört genç, çocukluk travmalarını geride bırakıp birbirlerine tutunmayı seçmişlerdir.

Yaşadıkları zor hayat koşullarına rağmen mutludurlar. Tek dertleri Umut’un tedavisidir. Umut’un yürüyebilmesi için “Mucize Doktor” diye reklamı yapılan yabancı bir doktora umut bağlamışlardır. Ancak bu doktor yılda bir kez Türkiye’ye gelmekte ve sadece o gün sınırlı sayıda hasta görmektedir.

Ve muayene ücreti bu çocukların hayatlarında bir arada görmedikleri bir meblağdır. Yaman kağıt toplamaya çıktığı rutin bir günün sonunda Rüya ve Alaz’la karşılaşır ve kendini tuhaf bir yolculuğun içinde bulur.

Bu iki şımarık gence yardım etmek üzere girdiği bu küçük maceranın onu kayıp çocukluğuna kadar götüreceğinden habersizdir henüz…