SON DAKİKA
16 Temmuz 2019 11:40

SON HABERLER

Hande Kazanova 11-17 Mart Haftalık Balık Burcu Yorumu

Ünlü Astrolog Hande Kazanova, cevapla.tv sitesinde 11-17 Mart 2019 haftalık burç yorumlarıyla takipçilerine önemli mesajlar verdi. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Hande Kazanova’ya göre sağlam ve oturmuş konu ve olaylar hayatımızda daha fazla yer edebilir. Bu hafta içerisinde yemeye ve içmeye özen gösterebiliriz. Diğer taraftan parasal konular, paramızı çoğaltmak, kendimizi yatırımlara vermek anlamında önemli haftalardan bir tanesi olacak. Önemli şanslar ve fırsatlar da karşınıza çıkabilir. Aceleci olmayın. Teklifler gelirse de sağlam temeller üzerinde ilerleyin.

Peki Hande Kazanova, 11-17 Mart burç yorumlarında BALIK burcu için hangi detayları sunmakta? İşte ayrıntılar:

Bu hafta yakın çevre iletişiminiz hızlı olacak sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Diğer taraftan sizi kızdıran birtakım enerjiler ve insanlar da var. Onlara vereceğiniz tepkiler bu pazartesi biraz yüksek olacak. Hızlı hareket etmekten kaynaklı olarak kazalara karşı dikkat etmeniz yine bu pazartesi önem kazanıyor.

Çarşamba günü güçlü insanlardan göreceğiniz destekler önemli olacak. Hayat girişimlerinizde önemli arkadaşlarınız sizi destekleyecekler. Diğer taraftan geleceğe yönelik önemli organizasyonlarınızı harekete geçireceksiniz.Perşembe ve cumartesi günleri bu anlamda önemli olacak.

Karşınıza değişik şans ve fırsatlar gelebilir. Bunları değerlendirirken kariyer hayatınızda daha gerçekçi olmaya özen gösterin.Değişik şartlar ve fırsatlar farklı konu ve olayları karşınıza getirebilir ve gözden kaçırdığınız detaylar sonrasında başınıza iş açabilir.

Hayatınızla ilgili önemli kararlar var. Bu kararların nasıl olması gerektiği konusunda çevrenizden destek alacaksınız.Tamamlanmamış konular üzerine gitmek bu hafta önemli olacak. Hafta sonu oldukça keyifli bir etki altında olacaksınız. Önemli iş ve toplantılarınız varsa bunları da gönül rahatlığı ile yapacaksınız. Güzel bir hafta olsun.

İlgili Haberler