SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 02:35

SON HABERLER

Hande Kazanova’dan 14-20 Ocak Haftalık Aslan Burcu yorumu

Oyunculuk geçmişi de olan Hande Kazanova, astroloji konusunda kendisini bir hayli geliştirdi.

Burçlarla ilgili yorumlarıyla hem ekranlarda hem de internet ortamında hayranlarını bilgilendiren Hande Kazanova, 14-20 Ocak haftası için de önemli yorumlarda bulundu.

Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına konuştu.

Kazanova’nın bu haftayla ilgili genel yorumunda girişimlerimizin ve motivasyonumuzun yüksek olacağı günlerin geldiği müjdesi vardı. Hızlı beklenmedik ve sürpriz oluşumlar duygu iniş çıkışlarımızı arttırabileceğini anlatan Kazanova, büyük girişimlerden uzak durulmasında fayda bulunduğunu belirtmekte…

Hande Kazanova’nın bu hafta için Aslan burcu yorumu şöyle:

Sevdiğiniz insanla beraber bir tatil ya da seyahat programı sizi çok mutlu edebilir… Gezmek, dolaşmak, değişik insanlarla olmak önemli ancak diğer taraftan alacağınız haberler gün içerisinde hızlı birtakım konu ve olayları karşınıza getirecek. Pazartesi günü öğleden sonra hızlı tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Pazartesi akşam itibariyle, perşembe gününe kadar hem kariyerinizle hem işlerinizle hem varsa anne ile ilgili konu ve olaylara, ailevi konu ve olaylara kendinizi verebilirsiniz.Hafta sonuna doğru olaylar hareketlenmeye başlıyor. İş hayatınızda, günlük hayatınızın düzeninde, yanınızda çalıştırdığınız insanlara karşı ya da birinin yanında çalışıyorsanız birazcık olaylara şüpheyle yaklaşabilirsiniz.

Cuma günü her şeyin altında başka bir bit yeniği arayacaksınız. Yani sizi ikna etmek çok kolay olmayacak. Manipülatif etkilerle dolu bir cuma günü bizi bekliyor. O anlamda siz kendi çevrenizi manipüle edebilirsiniz ya da onların sizi manipüle etmesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.Diğer taraftan özel hayatınızda çok şanslı etkileşimler yine cuma günü devrede olacak. Sevdiğiniz insanla beraber bir tatil ya da seyahat programı sizi çok mutlu edebilir.

Çocuğunuz varsa çocuğunuzun eğitime dair atacağı adımlar sizin de güzel planlar içine girmenize ve ikinizin aynı doğrultudan hayata bakmanıza neden olacak. Cumartesi birazcık zorlayıcı etkiler var. Çok çabuk tepki vermelere meyilli ve patlamalara hazır olacağız.Bu etki özellikle sizi iş alanınızdan vurabilir.

Pazar günü Güneş, Kova Burcu’na geçiyor. Özel hayatınızın önem kazandığı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. İkili ilişkiler, özel hayat, ortaklaşa atılacak adımlar bu dönemde önemli olacak ve kendinizi bu alanlarda ön plana çıkartmak ve ortaya koymak sizler için önemli olacak sevgili Aslan’lar. Güzel bir hafta olsun.

İlgili Haberler