Ana sayfa Sosyal Medya Hazal Kaya, şeker pembesi mayosu ile modellere taş çıkarttı!

Hazal Kaya, şeker pembesi mayosu ile modellere taş çıkarttı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Hazal Kaya, ekrana en son Bizim Hikaye dizisi ile gelmiş ve dizinin final yapmasına yakın bir dönemde de hamile olduğunu öğrenmişti. Uzun süredir birlikte olduğu Yönetmen-Oyuncu ve Müzisyen eşi Ali Atay ile 2019 yılında evlenmiş, aynı yılın Kasım ayında da oğulları Fikret Ali dünyaya gelmişti.

Pandemi’nin de araya girmesiyle birlikte Hazal Kaya projelerine bir dönem ara verdi. O dönemde oğlunu büyüten oyuncu, 2020 yılının yaz aylarında ‘Benden Ne Olur?’ isimli sinema filminde rol aldı. Onur Tuna ile başrolünde oynadığı film, Aslı Kızmaz’ın aynı isimli kitabından uyarlandı.

Film bir süre önce sinemada gösterime girmişti. Kısa bir süre önce de Disney Plus’ta yayınlanacağı haberi ile gündeme geldi. 29 Temmuz’da yeni dijital platform Disney Plus’ta yayınlanacağı haberleri ile Hazal Kaya yeniden gündeme geldi.

Kaya, ayrıca Netflix için çekilen Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisiyle de çok konuşuldu. Dizinin 2. sezonunun çekileceği de konuşuluyor. Hazal Kaya’yı hayranları ekranda da görmek istiyor ancak henüz bilinen bir projesi yok.

Hazal Kaya, şeker pembesi mayosu ile modellere taş çıkarttı! 9

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde stil danışmanı arkadaşı Rutkay Öziş’in doğum günü için Çeşme’ye gitmişti. Demet Özdemir ve Selin Şekerci’nin de katıldığı bir kaç günlük tatilde, bikinili pozlarıyla dikkat çekmişti.

Hazal Kaya, şeker pembesi mayosu ile modellere taş çıkarttı! 10

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi için saçlarını açık kızıla boyatan oyuncu, bu saç rengini çok sevdi. Hayranları da oyuncuya çok yakıştırmıştı. Hazal Kaya, aynı saç rengini bir süredir kullanıyor. Yeni saç ve şeker pembesi mayosu ile verdiği pozda ise fit görüntüsü ile dikkatleri çekti…

Hazal Kaya, şeker pembesi mayosu ile modellere taş çıkarttı! 11

Diyabet rahatsızlığı bulunan oyuncunun bir dönem kilo alması dikkatleri çekmişti. Doğum sonrasında kilo vermekte acele etmeyen oyuncu, daha sonra sağlıklı beslenme ve spor ile düzgün fiziğine kavuştu. Son yaptığı paylaşımla da hala fiziğini korumakta olduğunu gözler önüne seriyor oyuncu… Adeta modellere taş çıkartan Hazal Kaya’nın bu pozunu hayranları da çok beğendi. Kaya, Elle Türkiye dergisi için çekilen pozuyla büyük beğeni topladı…