SON DAKİKA
4 Ekim 2022 01:06

SON HABERLER

Hekimoğlu ve Baht Oyunu’ndan sonra Aytaç Şaşmaz’ın muhteşem çıkışı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Aytaç Şaşmaz’ı dizi hayranları Söz isimli yapımdaki Feyzullah karakterinde hatırlıyor. Star TV’de yayınlanan dizide çok iyi bir çıkış yapan genç oyuncu, dikkatleri üzerine çekmişti.

İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşi olması nedeniyle de dizi dünyasında kısa sürede kabul gören Aytaç Şaşmaz, Söz dizisinin adından Hekimoğlu projesinde yer aldı… Emre karakteri ile bu dizide başrolde izlediğimiz oyuncu yine çok iyi bir oyunculuk sergiledi.

Aytaç Şaşmaz’ın yaz döneminde başlayan Baht Oyunu isimli Kanal D dizisindeki çıkışı da popülerliğine büyük katkı yaptı. Romantik komedi dizisinde Cemre Baysel ile çok iyi bir uyum sağlayan oyuncu, son dönemde gündemden düşmüyor.

Sosyal medyada da en çok konuşulan erkek oyuncular arasında bulunan Aytaç Şaşmaz, dizideki partneri Cemre Baysel ile aşk yaşamaya başlayınca magazin gündeminde de yer aldı.

Kanal D’nin Baht Oyunu dizisini yayından kaldırma kararı ile birlikte Aytaç Şaşmaz’a birçok teklif gelmeye başladı. Oyuncunun önünde önemli projelerden gelen teklifler olduğu belirtiliyor.

Bu dizi tekliflerinden birisi de BKM tarafından hazırlanan İntibah isimli yapım. Namık Kemal’in aynı isimli eserinden uyarlanan İntibah dizisi için Demet Özdemir’in yanı sıra Aytaç Şaşmaz ile de görüşmeler yapıldığı ortaya çıktı.

Hilal Saral’ın yönetmenliğini yapacağı dizi için titiz bir çalışma yürütülüyor. Atasay Koç ile Tuğba Doğan’ın senaryosunu yazdığı dizi için henüz anlaşma yapılan bir isim yok.

Ancak Aytaç Şaşmaz başrol teklifi aldı ve oyuncu proje üzerinde henüz karar vermedi. Etkileyici bir aşk hikayesinin anlatıldığı yeni dizi için görüşme yapılan bir başka ünlü isim ise Kerem Alışık oldu.

Bilindiği üzere Kerem Alışık 4. sezonu devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisine geçtiğimiz bölümde veda etti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler