SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 23:16

SON HABERLER

Hem aşk hem dram! Yeni sezonun iddialı dizisi Kuzey Yıldızı geliyor!

Sezondaki yeni dizilerle ilgili çalışmalar sürerken haberler de gelmeye başladı.

Eylül ayı ile birlikte birbirinden iddialı yapımlar ekrana gelmeye başlayacak. Bunlar arasında dikkat çeken bir yapım da Show TV’nin Kuzey Yıldızı dizisi.

Süreç Film imzalı dizinin başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci yer alacaklar.

Ersoy Güler yönetmenliğinde, Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan dizide komedi ve dramın iç içe geçtiği bir hikaye anlatılacak.

Aslıhan Güner’in oynayacağı Yıldız’ın 20 yıl boyunca kalbine gömdüğü ‘Kuzey’ ile yollarının yeniden kesişmesiyle yaşanacak eğlenceli ve duygusal bir hikaye seyirciye sunulacak.

Asi, Her Şey Yolunda Merkez, Kehribar, Diriliş Ertuğrul gibi yapımlarda oynadığı rollerle Orta Doğu’da da geniş bir hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncu Aslıhan Güner, Ağustos ayında yeni dizisi ‘Kuzey Yıldızı’nın çekimlerine başlıyor. Güner dizide güçlü, çalışkan ve inatçı bir yapıda olan ‘Yıldız’ karakterini canlandıracak.

‘Yıllardır istediğim, hayal ettiğim bir karakter’

Daha önce, Sümela’nın Şifresi: Temel, Moskova’nın Şifresi: Temel gibi seri filmler için de kamera karşısına geçen Aslıhan Güner, yeni dizisinde canlandıracağı rolüyle ilgili şunları söyledi:

“Yıldız rolü için bana teklif geldiğinde ve karakter anlatıldığında hemen senaryoyu görmek istedim. Karadeniz’e dokunan her şey beni çok heyecanlandırıyor. Sonra senaryoyu okuduğumda ‘Yıldız’ için ‘Yıllardır istediğim, hayal ettiğim bir karakter’ dedim. Karadeniz’in muhteşem coğrafyasında yaşayan bir Karadeniz kadını. Eminim herkesin kalplerine işleyecek.”

Çekimleri Ordu’da yapılacak dizi için Aslıhan Güner, her gün iki saat şive çalışıyor. Dizide Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’ye Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde, Uğur Demirpehlivan ve Aslıhan Kapanşahin eşlik ediyor.

İlgili Haberler